М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
XOBasya
XOBasya
29.12.2022 21:20 •  Українська мова

Написати опис твору У ЗИМІВНИКУ На обрії був ліс, і туди хлопці спрямували коней. Якраз заходило сопце. Обоє оглядалися па всі боки, шукали, де б їм переночувати. Знайшли невеличку, оточену ліщиною галявину. Позлазили з коней, нарубали шаблями гілок. Незабаром весело загорівся вогонь. Хлопці й не почули, як до них підійшов старий чоловік. Він поклав рушницю, сів до вогню й почав гріти руки. Старий запросив хлопців до себе в зимівник. Вони забрали свої статки, узяли коней за вуздечки й пішли за ним. Аж ось вони стали перед високою огорожею. Старий відчинив ворота, і подорожні зайшли у двір. Недалеко від воріт стояла хатина, біля неї клуня, до якої завели коней. Старий заніс їм оберемок сіна. Потім відчинив хатчину і запросив туди гостей. Він засвітив воскову свічку. Хата була зовсім проста. Піч, лежанка, лава, стіл, полиця — усе з простих дощок. Над столом — образ Богородиці. Довкола нього повішана в порядку зброя: шабля, пістолі, дві турецькі рушниці. Видно, що старий колись козакував. Хазяїн розвів у печі вогонь і став подорожніх пригощати чим хата багата. Поклав велику паляницю, приніс Із погреба глечик меду. У хаті стало гаряче. Старий козак розказував, як ходив на турка, як побував у тяжкій неволі, як вдалося йому втекти. Хлопці розпитували дорогу до Січі. Адже йшли вона на Запоріжжя (За А. Чай-ісовським; 201 сл.)

👇
Открыть все ответы
Ответ:
lincha3
lincha3
29.12.2022

Повага - це визнання чужої мудрості, звитяги, незалежності. Якщо в людини вони є, її поважають незалежно від віку - хоч п"ятирічну дитину, хоч сторічну бабусю. Але нажаль, літні люди потребують частіше не поваги, а безмірного співчуття і любові: бо безпорадність і обмеженість дитини проходять, а старенькі з кожним роком (або й місяцем) стають все немічнішими. І їм потрібна, навпаки, поблажлива опіка більш шанованої людини. Розумні батьки змалечку передають дітям уміння бути найзавзятішими в сім"ї. А от ті, хто не вчить дітей бути дорослими і турботливими (а це - складна наука), в першу чергу самі ж і потерпають од їх інфантилізму.

4,6(65 оценок)
Ответ:
Sova551
Sova551
29.12.2022

Не зневажай людину в старості.

Буває так, що нам, молодим, важко змиритись, що наші бабусі чи дідусі не розуміють тих слів, що ми говоримо? Крім того, їм важко звикнути користатись технічними новинками. Однак, незважаючи на це, в них є дещо цінне - мудрість та невід'ємна доброта. Чи бачили Ви колись свою бабусю злою? Я ні, і це не дивно, адже для них ми завжди будемо найулюбленішими внуками. А скільки повчальних історій вони можуть розказати! Аж заховлення переповнює!

Вони прожили довше за нас і їх поради влучні,хоча іноді і здаються смішними (наприклад, надягнути шапку при +4). Варто зрозуміти, що за цими порадами - досвід, турбота та любов.

А коли ти бачиш старенького в транспорті, що ти відчуваєш? А якщо це твій дідусь? Вони хочуть жити, ходити і радіти життю, тому часто їздіть у транспорті. Вони їздіть на базар для такого або такої як і ти, що вн або вона змогли відпочити після занять вдома і не думати про їжу. Їм важко,але вони не здаються, тому, думаю, тобі ж не буде важко уступити місце?

А на останок: подумай про себе. Як ти хочеш, щоб до тебе відносились, коли ти станеш стареньким чи старенькою?

Объяснение:

4,6(31 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ