М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Сочинение на тему масленица 5-7 предложений

👇
Ответ:
Мандер
Мандер
19.09.2020

 За время учёбы в школе было много памятного и интересного, но мне больше всего запомнился последний праздник масленицы, который проходил в актовом зале нашей школы. 
    К этому торжеству мы долго и тщательно готовились: учили песни, стихи, частушки, выбирали девочек на роль: Весны, Зимы, Масленицы, часто репетировали. Мы радовались в ожидании этого мероприятия. 
    Наступила пятница. Все принесли блины, девочки оделись в народном стиле. В праздновании масленицы участвовали и другие младшие классы. Каждый класс подготовил интересную программу. Мы водили хороводы, играли сценки, читали стихи. Было очень весело. После общего праздника ребята разошлись по классам и продолжили торжество блинами и чаем. Затем мы устроили ярмарку. Все желающие могли выставить свои поделки на продажу. Поделки всем понравились. Было много желающих приобрести их. 
    Праздник хорошо и надолго запомнился.

4,7(74 оценок)
Ответ:
thefizrap0c5s5
thefizrap0c5s5
19.09.2020

Масленицу празновали неделю.На масленице есть дни которые люди придумали название,вот например:понедельник-встреча масленицы,вторник-заигрыш,среда-лакомка,четверг-разгул,пятница-тёщины вечерни,суббота-заловкины посиделки,и наконец последний деню,это воскресенье-прощёный день.Также есть традицыя-если за неделю съешь много блинов ты будет много радости и счастье.На масленице пекли много блинов и также проводились конкурсы разных видов,то надо снежками дратся,то надо залесть на вершину столба и достать какой-то либо предмет.И настал последний день.Это воскреснье.В этот день разжигали чусело,ели блины что токо не делали чтоб ушла наконец-токи зима.
Вот я сама сочиняла пыталась придумать что написать еле-еле написала думаю что понравится текст тебе!

4,4(26 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
aleonaandreeva0
aleonaandreeva0
19.09.2020
У складносурядному реченні прості речення, які входять до його складу, незалежні одне від одного, вони є рівноправними. А складнопідрядне речення подібне до словосполучення: тут завжди є одне головне речення, а одне чи більше підрядних, тобто залежних. Так як у словосполученні, так і в складнопідрядному реченні від головного речення до підрядного можна поставити запитання. наприклад: Я знаю, що все буде добре. Я знаю (ЩО?) що все буде добре. Ми підем, де трави похилі. Ми підем (КУДИ?) де трави похилі.
Крім того, у складносурядному реченні прості реченні з'єднуються сурядними сполучниками (і, й, та, а, але, зате, проте, однак, то, чи, або тощо), а в складнопідрядному - підрядними (що, куди, де, звідки, як, мов, ніби, який тощо).
4,5(27 оценок)
Ответ:
Nisson1
Nisson1
19.09.2020
Казка "Лис та їжак"

— Здоров був, їжаче!(кома при звертанні, знак оклику в кінці окличного речення)

— Здоровенькі й ви будьте, — відповів їжак і згорнувся клубочком. (кома і  тире при передачі прямої мови та слів автора)

— Як здоров’ячко?(в кінці питального речення знак питання)

крапка в кінці розповідного речення)

— А давно ми не бачилися, голубчику. Давай на радощах поцілуємось. (кома при звертанні, крапка в кінці розповідного речення)

— Не можу, — відповідає. — Я ще не вмивався. (тире, кома при передачі прямої мови та слів автора на письмі)

— А знаєш, — каже лисиця, — я тепер уже не їм м’яса, самі овочі.  (кома і тире при передачі прямої мови; у другому реченні кома при переліченні стоїть). Сьогодні цілий ранок з кроликами на капусті паслася. Та й наїлася ж!..(кома в кінці розповідного речення, знак оклику в кінці окличного речення)

— Та що ви кажете?! (знак  питання в кінці питального речення, знак оклику для підсилеення інтонації запитання). А я оце саме хотів вам сказати, що біля старої вільхи виводок тетеревенят пасеться.(кома в СПР реченні, крапка в кінці розповідного речення).

— Де це? — так і підскочила лисиця. (знак питання в кінці питального речення; тире для відокремлення прямої мови від слів автора)

— За струмочком праворуч. Та куди ж ви? (крапка  в кінці розповідного речення, знак питання в кінці питального)

— Побіжу, ніколи...(кома при переліченні, крапки свідчать про незваершеність фрази). І лисиці як не було. (крапка в кінці розповідного речення)

Розгорнувся їжак:

— Піди-но, побігай! Нас, голубонько, не обдуриш... ( двокрапка, тире при передачі слів автора і прямої мови, комами виділено звертання, крапки в кінці свідчать про незавершеність фрази).


у дужках пояснення розділових знаків.

4,6(9 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ