ответ:А ви знали, які бувають чудові перелачі
Объяснение:
золоті (груші) -тут жовті стиглі плоди.слово багатозначне вжите в переносному значенні.(пряме значення слова-дорогоцінний метал)
синонім-дорогі, рідкісні.
антоніми -недостиглі, зелені
золоті(руки)-тут вправні, вмілі, -
слово багатозначне вжите в переносному значенні.(пряме значення слова-дорогоцінний метал)
синонім-дорогі, рідкісні.
антоніми -незграбні
свіжа -тут незабрудненна.слово багатозначне вжите в переносному значенні (пряме значення слова- невтративша своєї природної властивості,якості
синонім-чиста
клином- тут: ряд живих істот або однорідних предметів, які рухаються один за одним, утворюючи кут.
Слово багатозначне, вжите в переносному значенні (пряме значення слова: Загострений з одного кінця шматок дерева або металу для розколювання, розщеплення чого-небудь)
синонім-клин
Оптимістом у наш час бути непросто! Дуже непросто. Куди простіше послатися на вищевикладений закон і зажурився, примовляючи: "Ну ось, знову все погано.
Я так і знала". І все-таки бути оптимістом не просто краще, але і вигідніше. Навіть з грошової точки зору!
Оптиміст не тільки думає, що все буде краще, ніж зараз, в даний час. Справжній оптиміст ще й діє відповідне! Він робить все, щоб майбутнє було краще. І що? Воно, майбутнє, у оптимістів дійсно виходить краще, ніж у песимістів. У всякому випадку, зазвичай так виходить.
А чи так це насправді? Може, ілюзія все це? Може, треба готувати себе до найгіршого, а потім зрадіти? Коли цього гіршого не сталося. Або ...
А давайте звернемося до наукових даних.
"Те, що оптимістам живеться легше, цілком зрозуміло - вони набагато простіше дивляться на речі і в усьому прагнуть бачити тільки хороше. Однак недавнє дослідження фахівців бізнес-школи Duke University's Fuqua School of Business відкрило і іншу сторону безжурних громадян - виявляється, вони більш успішні в бізнесі.
До речі, відділити песимістів від оптимістів виявилося досить легко. Аудиторії, що складається з чоловіків у віці приблизно 30 років, було поставлено питання "скільки ви ще проживете?". Ті, хто сказав, що проживе менше 20 років, були віднесені до песимісти, ті, хто більше, відповідно, до оптимістам. До речі, в оптимістів виділилася ще одна частина - "сверхоптімісти", які сподівалися прожити не менш, ніж на 20% більше середньої тривалості життя. Їх виявилося приблизно 5% від загального числа опитаних. І знаєте, який відсоток людей стають щасливими в бізнесі? Вгадайте з трьох разів! Правильно, приблизно 5%!
Які були чудові літні канікули ,мені подарували красиві рози які дуже вкусно пахнули а можеш розв'язати моє питання