М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

10Укажіть, у яких рядках усі подані слова пишуться правильно: А. Навчально-виховний, екс-директор, психолінгвістичний, індивідуально-психологічний.
Б. Імунодефіцитний, прем’єр-міністр, мінімаркет, висококваліфікований.
В. Історико-філологічний, авто-салон, дев’ятиповерховий, мікрохвильовий.
Г. Телешоу, пюреподібний, торгово-промисловий, тихоокеанський.
11Укажіть, у яких рядках помилково написано словосполучення:
А. Відвантажили двадцять три мішки, закупили півтори тонни, в залі сто сорок один слухач.
Б. На конференції дев’ятсот шістдесят три учасники, чотири цілих шість десятих мільйона тонн, сорок вісім цілих три десяті процента.
В. Сімнадцять цілих дев’ять десятих грам, двісті шістдесят п’ять цілих сім сотих кілометра, замовили чотири сейфи.
Г. Дві треті урожаю, одна ціла вісім десятих години, нуль цілих сім сотих гектарів.

Відповідь:

12. Укажіть, у яких рядках усі словосполучення пишуться правильно:
А. Завдаю клопоти, дякую колезі, не минув кару.
Б. Зазнаю збитків, постачаю сировину, пробачаю товаришеві.
В. Властивий для українців, командувач армії, прагну до перемоги.
Г. Інформую про факти, потребую інвестицій, характерний для молоді.

Відповідь:
7. Укажіть, у яких рядках усі подані слова належать до загальнонаукової термінології:
А. Принцип, аналіз, функція.
Б. Закон, критерій, теорія.
В. Експеримент, масштаб, параграф.
Г. Рейтинг, тиск, облік.
13. Укажіть, у яких рядках допущено помилки під час редагування:
А. На порядок денний задаємо таке питання.
Б. Поняття тексту в лінгвістиці трактують по-різному.
В. Аналіз тенденцій розвитку техніки показує, що з часом усе активніше використовують електричну енергію.
Г. Сучасна психологія пов’язана з математикою та лінгвістикою.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Azazel500
Azazel500
09.07.2020

          У( прийменник, обставина) лісі( іменник, обставина), у(прийменник, обставина) парку(іменник, обставина), у(прийменник, обставина) сквері(іменник, обставина), всюди(прислівник, обставина) осінь( іменник, підмет) золотить(дієслово, присудок) траву(іменник, додаток) та(сполучник) дерева(іменник, додаток) вдягаючи(діє прислівник, підмет) їх(займенник) у(прийменник) розкішні(прикметник, означення) шати(іменник, додаток).

            За метою висловлювання- розповідне

             За емоційним забарвленням- неокличне

             За будовою- просте

             За наявністю другорядних членів- поширене

             За головними членами- двоскладне

             За ускладненістю- незнаю

МАбуть так

4,5(9 оценок)
Ответ:
Bauer322
Bauer322
09.07.2020
Мій погляд, благородство являє собою стан душі людини, причому це не може бути стан, який з’являється час від часу. Благородство або є в людині, або його немає. І формується ця риса характеру з дитячих років, з’являється вона під впливом батьків, які й формують наші погляди на вчинки людей, особисте відношення до оточуючого світу і нашу поведінку. Не варто чекати благородних вчинків від дорослої людини, яка, ще будучи школярем, могла запросто принизити однокласника чи молодшого, перекласти свою провину на іншого, образити дівчинку, нагрубити людині похилого віку або відмовитися від своїх обіцянок, наданих собі та іншим. Не може стати благородною і та людина, яка до своїх батьків ставиться лише як до тих, хто повинен створювати найкращі умови для щасливого дитинства, хто повинен піклуватися, одягати, годувати і давати гроші на розваги. Від таких людей, на мою думку, ніколи не дочекаєшся благородних вчинків і безкорисної до Та й не люблять таких людей оточуючи, навіть проти те, що вони досить часто верховодять у своїх компаніях. А ось по-справжньому благородні і скромні люди найчастіше до пори до часу залишаються непоміченими серед своїх ровесників. Та приходить час, коли складаються такі обставини, у яких лише на цих людей можна покластися і саме ці люди здатні на самовіддані вчинки заради інших.

Більшість з нас полюбляють дивитися фільми та читати книжки про справжніх благородних героїв, які своїми вчинками рятують із небезпеки інших. Але нам не треба лише захоплюватися іншими, треба й самим намагатися бути чесними, мужніми і благородними у відношенні до інших, а перш за все – у відношенні до себе. Тільки тоді ми зможемо стати краще і зробимо кращим тих, хто нас оточує. Доводити те, що благородство людини визначається не походженням чи положенням, немає ніякого сенсу. Життям доведено, що в основу благородства людини, перш за все, покладено високе розуміння обов’язку і честі. Якщо б я складав кодекс благородної людини, то до нього я б надав такі поняття, як чесність, сміливість, принциповість, наполегливість і прямота. В той же час ці якості характеру благородної людини повинні доповнюватися такими рисами, як гуманність у будь-яких випадках, вміння бути вище дрібниць, вміння щадити слабких та беззахисних, готовність на самопожертву власними інтересами заради інших людей.
Гадаю, благородство – це коли людина робить добро іншим, але робить це непомітно, не виставляючи свої вчинки на показ і не прагнучи за це визнання чи нагород. Серед наших знайомих ми можемо знайти і таких, які плутають справжнє благородство з показним, роблячи зі своїх вчинків зовнішні красиву позу, хизуючись та видаючи себе занадто розумними. Такі люди боляче реагують на будь-які зауваження і сприймають їх як власну образу. Та по-справжньому благородну людини образити досить важко, бо вона спроможна визнавати свої помилки, вміє вибачатися, коли винна, і ніколи не боїться потрапити в скрутне або дурне становище заради доброї справи. Інколи поступитися власною гідністю – це значить проявити великодушність.

Я переконаний в тому, що благородні вчинки – це не обов’язково якісь подвиги заради людства у масштабі усього світу. Благородство – це і до слабкішим та старим, і поважливе ставлення до своїх батьків та до оточуючих, і культурна поведінка у громадських місцях, і ще багато-багато вчинків, які можна робити кожен день, причому робити їх можна майже непомітно для інших. Справжнє благородство невразливо для повсякденних дрібниць життя. І за всіх обставин треба залишатися чесною, непохитною, безкорисливою і благородною людиною. Особисто я сподіваюся стати чесною і благородною людиною, яка буде здатною на безкорисливі вчинки. Тим паче, що мені є з кого брати приклад.
4,5(96 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ