М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Безбарвність мови або зникненя синонімів

👇
Ответ:
нона57
нона57
28.09.2020

Лінгвістична казка про подорож братів Синоніми, Антоніми та Омонімів в палац до королеви Лексики

У деякому царстві, в деякому державі в казковому палаці жили два брати-принца. Хоча вони і були братами, але народилися абсолютно різними. Кожен з них любив усе робити по-своєму, проте брати ніколи не сварилися.
Коли один з принців був веселий, інший в цей час сумував. Якщо перший брат хворів, другий був здоровий. Одному з принців подобався сонячний день, а іншому - місячна ніч.
Вранці брати вмивалися різної водою. Один з принців теплою, інший - холодною. Кухар готував їм різні обіди. Страви першого брата були суцільно солоними, а другого - занадто солодкими.
Любили брати-принци читати книги. Ось тільки книги для читання були у них абсолютно різними: старший брат любив вірші, а молодший волів прозу.
Жили брати - не тужили в мирі та злагоді.
Недалеко від палацу розташовувалася картинна галерея. Тут жили і працювали два брата художника. І були вони дуже дружні. Все робили разом. Але найбільше любив малювати. Після сніданку брати вирішували, що вони сьогодні будуть малювати. Після цього брали фарби, олівці, папір і до самого вечора писали свої картини.
Коли картини були готові брати-художники звали в гості своїх знайомих, друзів і цікавилися у них, чиє ж живописне полотно краще. Але ніхто з присутніх не міг відповісти з повною упевненістю на їх питання, тому що на картинах з одним і тим же назвою художниками були зображені абсолютно різні предмети. Наприклад, якщо брати малювали ключ, то у одного виходив джерельце, а в іншого пристосування для відкриття вхідних дверей. Якщо кожен з них писав картину зі звучною назвою «Бор», то один з братів зображував на своєму полотні хвойний ліс, а інший - прилад, яким стоматолог свердлить зуби пацієнта.
Брати-художники часто ходили в гості до братів-принцам. Вони всі разом цікаво і весело проводили свій вільний час. Були дуже дружні.
І ось одного разу всі вони отримали за на бал до королеви. Королеву звали Лексикою. Вона щорічно за до себе в палац багатьох знатних і відомих жителів своєї країни, щоб ближче познайомитися з ними і дізнатися всі останні новини.
Брати - принци і художники вирішили поїхати на бал всі разом. Спорядили карету, взяли необхідний запас їжі і рушили в дорогу.
Резиденція королеви Лексики розташовувалася в столиці. До її палацу треба було добиратися цілу добу.
Наші мандрівники подолали вже половину шляху, коли настали сутінки. Вони вирішили зупинитися і переночувати в найближчій готелі, яка називалася «Перепочинок і відпочинок після довгої подорожі». Тут їх зустріли два брати-керуючих. Вони дуже зраділи своїм новим постояльцям. Один брат ввічливо вимовив: «Дуже добре, що ви у нас зупинилися!» Інший тут же додав: «Чудово, що ви зупинилися саме в нашому готелі!» Гості поцікавилися у них, коли їм подадуть що щось перекусити. Перший керуючий відразу їх заспокоїв: «Зараз у вас буде смачну вечерю!» Його брат додав слідом за ним: «Апетитний вечеря зараз буде у вас». Потім гостинні господарі сказали, що теж завтра за на бал до королеви Лексиці. І тоді всі присутні вирішили вранці відправитися в столицю всі разом.
І ось на наступний день вони опинилися в палаці королеви. Тут було багато за але її величність Лексика наших мандрівників покликала до себе першими. Побачивши їх, вона вигукнула: «Привіт, мої дорогі гості! Здравствуйте, брати Омоніми! Вітаю вас, браття Синоніми! Рада бачити вас, браття Антоніми!»

Брати не зрозуміли, до кого звертається королева Лексика. Але мудра правителька тут же пояснила, чому кожному з них вона дала такі титули.

4,8(90 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
bondarsofia
bondarsofia
28.09.2020
Ми проти корупції.
Наша країна велика і багата, але чому народ постійно скаржиться на злидні і важке життя? Чому нашим батькам доводиться працювати відразу на декількох роботах, щоб прогодувати сім'ю, а за сусіднім парканом, як гриби, один за одним будуються котеджні селища? Відповідь більшості - причина в корумпованості влади. Як може здатися на перший погляд, корупція - явище сучасної дійсності, але це не зовсім так. Згадаймо російських класиків: «хабарі хортенятами», «кругова порука», «рука руку миє». Знайоме, чи не так? Відносини я тобі - ти мені непомітно обплели корінням державні структури, а почали вони зароджуватися ще тоді, коли виникло саме держава. Корупція - це перевищення користувань своїми посадовими обов'язками. Даний термін в наш час майже повністю сприймаємо як належить чиновницьким колам, напевно, тому, що в результаті подібного роду махінацій стають відомі громадськості такі прізвища і суми, що дані події просто не можуть залишитися непоміченими. Негативний прояв корупції полягає в нанесенні нею шкоди економічній сфері, а, значить, доходам громадян і загальному добробуту країни в цілому. Корупція - це червоточина, пролом в системі, через яку неправомірно «витікають» державні кошти, які повинні були б використовуватися за призначенням на благо Батьківщини. Механізм корупції - це хабар. Вона небезпечна тим, що поширеність її не знає кордонів. Предмет хабара - це не тільки гроші, але і цінні папери, і нерухомість, і інші речі майнового характеру. Як же боротися з корупцією? Як вилікувати цю хворобу? Повинна вестися чітка, продумана, грунтовна антикорупційна діяльність, спрямована на виявлення та запобігання випадків прояву корупції. Велику роль відіграє ступінь відповідальності і система покарання. Посилення покарання, на мій погляд, найдієвіший антикорупційний метод. Але такі методи лише усувають наслідки, а що ж до викорінити хабарництво як явище? Я вважаю, що це робота не тільки держави щодо дотримання і виконання всіх зобов'язань перед народом, підвищення загального рівня життя (щоб і красти не захотілося), але і робота кожного громадянина над собою, над підвищенням свого професіоналізму, розумінням відповідальності перед державою, перед своїм майбутнім, майбутнім своїх дітей.
4,8(77 оценок)
Ответ:
лолпрапти
лолпрапти
28.09.2020
Поряд з чашею стояв дерев яний ідолець:довгоносий, з широким підбо рукиріддям, нахмуреними бровами. на грудях були складені руки, ноги його впиралися в підставку. це був прадавній ідол -Світовид. Нестор помітив, що над віконцем висів гіллястий корень- це оберег дому.
Чоловік перехрестився. В душі було відчуття далекого, забутого, але рідного. З пям яті молитвами , книгами витруював все зле( щодо цього речення не впевнена), але до кінця все це знищити йому не вдалося. як не вдається людині зректися свого дитинства, роду...
- Бачу, в тебе старі боги й чародійства живуть поруч з іконою, на одній полиці,- мовив Нестор .

- Живуть, не б’ються,- спокійно відказала вона. – Хай усі помагають людям.
4,6(49 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ