Дикоростучі квіти потребують особливого ставлення, турботи з боку небайдужих людей. З метою їх збереження я пропоную знайомити людей з правилами поводження в лісі, в степу, в полі. Ці правила розроблені, вони містять пункти про те, чого не можна робити під час перебування на природі. Не можна рвати квіти та інші рослини, не можна розводити вогнища у недозволених місцях. Можливо, потрібно ці правила написати не казенною, а поетичною, образною, красивою мовою, щоб ці слова доходили до свідомості, до серця кожної людини. Це б декого утримало від намагання зробити красу природи вигідним товаром для продажу.
Крім прямого значення, словосполучення "розправляти (розправити) крила" та "опускати (опустити) крила" є фразеологізмами. У цьому сенсі "розправити крила" означає розкрити всі свої здібності, свій потенціал, почати діяти на повну силу. І навпаки, "опустити крила" - це зневіритися у своїх силах, впасти у відчай, втратити впевненість у собі, стати пасивним та бездіяльним. Приклади: Коли Петрик перейшов до математичної школи, він розправив крила і виграв кілька олимпіад поспіль. Якщо відразу не вдається досягти своєї мети, головне - не опускати крила.
катюшка051999 середнячок ответила 10.04.2014 - А що казати? Я думаю, що не треба шукати головного. Тому що без мене не буде ні Тисячі, ні Десяти тисяч, я – простий числівник, утворений з одного слова, а є ще числівники , утворені з двох коренів, вони називаються складними ( тринадцять ), і бувають такі, які містять два або більше простих чи складених числівників, вони називаються складеними ( сто двадцять). Ось так. А чи знаєте ви, що всі ми кількісні числівники, тому що відповідаємо на питання скільки?, і ми також можемо бути ще й порядковими, коли будемо відповідати на питання котрий?- відповів усім розумний числівник Один. Всі числівники замислились і зрозуміли, що числівник Один сказав правду – не треба шукати головного, кожен на своєму місці – головний. Одного разу зібралися всі числівники на нараду і почали сперечатися, хто з них найголовніший. - Я дуже велике число, я – Тисяча, отже , я – головний. - А я ще більше число, я – Десять тисяч, значить я головніший за всіх! І почалась суперечка Кожного разу знаходився числівник, який був найбільшим. І тільки числівник Один стояв і мовчки на все дивився. - А ти чого мовчиш? – спитали у нього.
З метою їх збереження я пропоную знайомити людей з правилами поводження в лісі, в степу, в полі. Ці правила розроблені, вони містять пункти про те, чого не можна робити під час перебування на природі. Не можна рвати квіти та інші рослини, не можна розводити вогнища у недозволених місцях. Можливо, потрібно ці правила написати не казенною, а поетичною, образною, красивою мовою, щоб ці слова доходили до свідомості, до серця кожної людини. Це б декого утримало від намагання зробити красу природи вигідним товаром для продажу.