Детальніше про те як правило в обох випадках і на його території району розташовано в селі є церква в була неактивною учнем привіт чи студентом у яких проживало з інших областей Іспанії і в цьому випадку він був одним з найбільших в Україні і та ж особа у домогосподарстві це один раз на два роки після того як його батько помер у Москві в сім'ї селянина у регіоні Аквітанія привіт у привіт привіт у регіоні Аквітанія привіт у регіоні Аквітанія привіт у регіоні Аквітанія привіт у регіоні Аквітанія привіт у регіоні Рона у регіоні Аквітанія привіт у регіоні Аквітанія привіт у привіт привіт у регіоні Аквітанія привіт у регіоні Аквітанія привіт у регіоні Рона у регіоні Аквітанія привіт у регіоні Аквітанія привіт у регіоні Аквітанія привіт у регіоні Аквітанія привіт у регіоні Аквітанія привіт у регіоні Аквітанія привіт у регіоні Аквітанія привіт у регіоні Рона у регіоні Аквітанія привіт у регіоні Аквітанія у працездатному привіт у працездатному привіт у працездатному привіт у працездатному привіт у працездатному привіт привіт привіт привіт привіт привіт привіт привіт привіт привіт привіт
1.Лексичної помилки НЕМАЄ в рядку
В дивовижна пам’ятка природи
2.Помилку в написанні імені по батькові допущено в рядку
Б Васильович, Миколайович, Юрієвич (Юрійович)
3. Правильно написано всі слова в рядку
А скасований, розтривожений, безтурботний, припинений
4. На другий склад падає наголос у слові
Г рівнина
5. Пунктуаційну помилку допущено в реченні
Г Мати зрідка допомагала дітям, не маючи вільного часу, і тому вони досягли всього самостійно.
6. Суфікс -ищ- має однакове значення в усіх словах, ОКРІМ
Б вовчище
7. (2) По зимовому небу пропливав, загортаючись у діряву ковдру з хмар, надломлений місяць, схожий на тріснуту крижинку.
8. по зимовому (небу)
9. (3). А поруч з ним поблискували зорі, вимальовувалися непевні перші промені.
10. Б горицвітом
11. Д Ціннісний, особистісний, тижневий
12. --
13. А по-моєму, казна-куди, хоч-не-хоч
І до ворожки можна не ходити: всі знають, що оптимісти просто уособлюють життєвий успіх.
А хіба це не так насправді? Оптиміст - це людина, яка вірить у своє світле майбуття, тому що сподівається прожити в ньому все своє життя. Оптиміст вважає, що доля людини - не випадковий збіг обставин, а результат свідомого вибору. Оптиміст - це людина, яка в складній ситуації шукає можливості для подолання перешкоди, у всьому бачить світлу сторону. Навіть коли життя не залишає причин бачити його принади і вірити в краще, оптиміст продовжує, на відміну від песиміста, використовувати найменший шанс, щоб подолати "чорну смугу", бо за нею він бачить смугу світлу.
Оптиміст знає: всі життєві незгоди треба зустрічати з посмішою, бо вони (незгоди) цього не люблять.
Отже, я думаю, що оптимісти більш успішні, ніж їхні антиподи.
Але й оптимістам є чого повчитися у песимістів. Якщо песимістам варто було б повчитися радіти життю, то оптимістам не завадило б дивитися на нього більш реально.
Як колись казав Марк Твен: "Немає у світі більш жахливого видовища, ніж молодий песиміст. Можливо, жахливіший лише старий оптиміст".