М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

4. У діалозі НЕМАЄ речення А безособового
Бозначено-особового
В неозначено-особового
гузагальнено-особового​

👇
Ответ:
ХПолинаХ
ХПолинаХ
22.01.2021
В. Неозначено особового
4,8(76 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
DedikovVladisl
DedikovVladisl
22.01.2021
Часто ми можемо почути від дорослих, в телепрограмах, прочитати десь в книзі чи іншому інформаційному джерелі, що всім потрібно творити добро. Але багато хто розчарувався в необхідності творити добро, адже з екранів телевізора, з реальних життєвих ситуацій ми можемо побачити, що воно, на жаль, не завжди повертається до тебе тим самим.

Так чому ж все-таки треба робити добрі справи? В першу чергу – для себе. Хіба вам не буде приємно, коли людина, якій ви до скаже вам елементарне “дякую”? Творити добро – це моральна потреба будь-якої людини. Адже від чиєїсь посмішки, подяки одразу краще стане на душі.

Творять добро не тільки люди, а й тварини. Скільки можна нарахувати випадків, коли собака виховує покинутих щенят чи котят. А чим люди гірші? Навіть не дивлячись на релігійні відмінності, в основі будь якої релігіях лежить саме добро.
В нашому світі не завжди кожен може зробити добрий вчинок і впливає на це низка факторі. Хтось боїться, що йому не віддячать, інший – боїться, що через той чи інший вчинок його не визнають люди. Наприклад, в школі група дітей може ображати дівчинку. І дехто дуже б хотів захистити її, але боїться осуду з боку інших дітей, боїться, що його не признають в компанії й з нього теж будуть глузувати. Багато людей розчаровуються в необхідності робити добро, коли не отримують подяки від цієї людини.

Але це не найголовніше, не потрібно корисливо робити добро, робіть це не заради подяки, а просто для того, щоб щиро до людині, і вам самим від цього стане краще.
Робити добро – це просто. Не потрібно боятись подати комусь руку до Для цього не потрібно здійснювати героїчні вчинки, воно проявляється в буденних речах – до бабусі перейти дорогу чи віднести важку сумку, дати їжі бездомній тварині та багато інших повсякденних речах. І той, хто навчиться робити добро просто по волі своєї душі, не чекаючи щось натомість, стане дійсно щасливою, благородною людиною.
4,8(48 оценок)
Ответ:
frankovskaaalin
frankovskaaalin
22.01.2021
Перероблено у речення так, щоб одне якесь з кожної пари стало відокремленим додатком.

1. У лісі росте багато дубів. Трапляється в лісі також ясен, липа та клен.      |Крім дубів|, трапляється в лісі також ясен, липа та клен.

2. Хижі звірі небезпечні. У лісі є ще одна небезпека – можна заблудити.     У лісі, |окрім хижих звірів|, є ще одна небезпека – можна заблудити.

3.* Далеко внизу розкинулись кущі верболозу. Біля кущів верболозу п’яно гойдали головами соняшники.
     Далеко внизу, |окрім кущів верболозу|, росли соняшники.
 *Більш вдало ці речення можна переробити в одне, ускладнене уточнювальною відокремленою обставиною, а не відокремленим додатком:
  Далеко внизу, поряд з кущами верболозу (біля кущів верболозу), п’яно гойдали головами соняшники.

4. Усе тоді здавалося йому не вартим уваги. Тоді його цікавили лише книги.
    Усе тоді здавалося йому не вартим уваги, |за винятком книг|.
__
Відокремлені додатки підкреслити |_ _ _|  
4,6(86 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ