Схарактеризуйте подані слова з погляду вживання. З'ясуйте їхнє лексичне значення. Ланіти, рамена, карбованець, губернія, свита, дукач, жупан, бурлаки, сотник, хорунжий, писар, нормкор, лучник, бортництво, леміш, орало, грант, перевесло, очіпок, десниця, чоло, подушне, гетьман, глаголити, лучник, чаша, шати, броварник, кожум’яка, кобзар, верста, кармазин, кунтуш, постоли, личаки, аутлет, сліпери, соха, ступа, жорна, прядка, кайло, сагайдак, крейцер, шаг, шеляг, злотий, рубель, лікоть, аршин, сажень, верства, миля, воевода, війт.
Незалежна людина – це та людина, на яку неможливо вплинути думкою іншої. Я вважаю, що така особистість самостійно керує своєю поведінкою та вчинками. Її думки не залежать від того, що подумає про неї оточення. Але чи завжди незалежність – добре? На мою думку, дуже незалежні люди інколи можуть не дослухатись корисної поради у потрібний момент та потім потрапити у халепу. Проте, звинувачувати така особистість буде тільки себе.
Незалежність – приклад сильної волі, залізного характеру. Незалежна людина завжди розраховує лише на себе, проте це не означає, що вона є одинаком. Просто вона самостійна у своєму виборі та не бажає, щоб хтось приймав важливі рішення за неї. Інколи люди обирають легший шлях. Вони радо приймають вирішення власних проблем чужою рукою, а потім перестають бути відповідальними і за власні вчинки. Отже, незалежна людина – це та людина, що самостійно несе відповідальність за власні вчинки і робить все, що не зачіпає інтересів іншої особистості.