М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

7. Утворіть усі можливі форми ПОЗначення часу
09:30: 10:40; 11:15: 12:25; 17:45; 22:10​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
chibitkova237
chibitkova237
05.12.2022

хрещатик - головна вулиця києва, розташована неподалік від місцевості, де колись князь володимир великий хрестив свою родину. мабуть, саме так виникла назва вулиці. але згідно іншої версії, назва походить від хрещатого яру (місцини, що перехрещена ярами). довжина хрещатика лише 1,2 км, а вшир ця вулиця сягає на деяких ділянках 100 метрів. проїжджа частина дорівнює 24 метри, а обабіч вулиці висаджені дерева, що відділяють 14- метрові тротуари. уздовж лівого боку вулиці простягнувся каштановий бульвар, особливо гарний навесні, у травні, коли каштани розквітають.

як повноцінна вулиця хрещатик почав свою історію наприкінці 18 - початку 19 століття. першим забудовуватись ділянки в районі європейської (кінної) площі. у той час на хрещатик будувались переважно житлові будинки, за винятком першого київського театру – садиби, побудованої за проектом а. меленського. саме тому вулиця деякий час називалася театральною. до 1869 року головна вулиця києва звалася хрещатицькою, а потім була перейменована в хрещатик.

найтрагічніший час для хрещатика настає в роки великої вітчизняної війни. відразу ж після звільнення києва в 1943 році, починаються відбудовні роботи, а 1948 році - втілення в життя генерального плану відновлення хрещатика, запропонованого групою відомих архітекторів. згідно із проектом, хрещатик повинен був перетворитися в широку магістраль. саме тоді одна сторона вулиці була піднята на 2 м, будинки відсунулися вглиб, а перед ними з'явився знаменитий каштановий бульвар. при забудові вулиці архітектори намагалися виграшно з'єднати особливості архітектурних ансамблів із природним ландшафтом. на місці зруйнованих дореволюційних будинків виросли будинки в стилі "сталінського ампіру", які дуже вдало вмалювалися в образ нового хрещатика.

по вихідних і святкових днях вся транспортна частина хрещатику від вулиці бессарабської до майдана незалежності перекривається. вулиця стає пішохідною, що створює різкий контраст з хрещатиком буденного дня. і кияни, і гості міста мають можливість неспішно прогулятися вулицею, відчути атмосферу міста, послухати вуличних музикантів, артистів.

4,4(63 оценок)
Ответ:
1. приготуй(присудок) локшину(додаток) по-флотськи(обставина). 2.заведіть(присудок) зошит(додаток) у клітинку(додаток). 3. редактор(підмет) попросив(присудок) доопрацювати(присудок) статтю(додаток). 4. друз(підмет)і виявили(присудок) бажання(присудок) освіжитися(додаток). 5. у вівторок(обставина) поїду(присудок) відпочивати(присудок) до моря(додаток) 6. його(означення) погляд(підмет) спрямований(означення) у море(додаток) 7. про гривну(означення), нагрудну(означення) прикрасу(додаток), я(підмет) дізналася(присудок) з книжки(додаток). 8. через затори(додаток) я(підмет) спізнився(присудок) на десять(обставина) хвилин(додаток). 9. обовязково(обставина) відвідайте(присудок) чигирин(додаток) - славне(означення) козацьке(означення) місто(додаток). 10. читати(присудок) мене(додаток) навчили(присудок) в пять(обставина) років(додаток). 11. клен(підмет) навпроти(обставина) тішить(присудок) тінню(додаток), яка падає(присудок) від нього(додаток). 12. пропливши три кілометри(обставина,дієприслівниковий зворот), обовязково(обставина) сходи(присудок) в сауну(додаток). 13. шоколад(підмет), загорнутий у фольгу(означення, дієприкметниковий зворот), краще(обставина) зберігається(присудок). 14. люблю(присудок) слухати(присудок) пісні(додаток) про кохання(додаток). 15. промінь(підмет) сонця(додаток) поволі(обставина) заливає(присудок) золотом(додаток) кімнату(додаток). 16. світлана(підмет), як пава, поважно(обставина) проходить(присудок) під вікнами(додаток). 17. команда(підмет) з одеси(додаток) здобула(присудок) переконливу(означення) перемогу(додаток).
4,5(80 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ