М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
983992087
983992087
02.03.2022 18:56 •  Українська мова

5. Безособове дієслово вжито в реченні: а) Пахнуть трави влузі.
б) З поля повіває свіжістю.
в) Та зима пам'яталася довго.
г) Два хлопчики пішли до річки.

👇
Открыть все ответы
Ответ:

Відповідь:

[ Формально Україна не має своїх лауреатів Нобелівської премії ], але       [ Нобелівський комітет не обділив увагою вихідців з нашої землі ]: [ це вчені та письменнияси ], ( які народилися, навчалися, розпочинали діяльність або тривалий час жили й творили в Україні, проте здобули Нобелівську премію як громадяни нигох краін )

Б чотири

5. Складним реченням з різними видами зв'язку є речення

В У Львові ідея загубити» книжку у  громадському місці не прижилася: книжки залишали у різних місцях, але їх забирали, і вони не рухалися далі. безсполучниковий і сурядний

Д Дехто думає, що буккросинг-  це можливість знайти собі якусь цікаву кни жечку задарма, але суть у тому, аби «відпускати» її в мандрівку, перетворюючи світ на відкриту бібліотеку... . підрядний і сурядний

6. НЕ ПОТРІБНО ставити кому між сурядним і підрядним сполучником

А Виходило так, що всі були вдома, а коли хто й забіг на гуральню, то тільки на те, щоб подивитись.

Г Весна теж йому здається дівчиною, але коли веселка живе на хмарі, то  весна ходить по землі.

7. Увідповідніть складні речення з видами зв'язку в них.

1 судний і підрядний зв'язок: Г Київська Русь дала свій симбіоз, коли грецька школа, що прийшла з Візантії, посдналася зі скандинавським мінімалізмом, і в нас згодом з'явилос «реалістичне бароко».

2 безсполучниковий і підрядний зв'язок:  Б Школа української графіки була завжди відмінна й відокремлена від європейської, хоча закорінена вона саме в Європі - перші її представники навчалися у Німеччині.

3 безсполучниковий і сурядний зв'язок:  Д Ми маємо величезний простір для творчості в галузі коміксу, невичерпни потенціал, неймовірну кількість власних супергероїв, с що обігрувати, і ко жен може знайти своє

4 безсполучниковий, сурядний і підрядний зв'язок: А Нині в Європі коміксами називають лише видане в Америці, французи  найменували це «стрічка малюнків», а українські майстри, які працюють у цьому жанрі, називають такі твори «мальованими історіями»

Пояснення:

4,4(99 оценок)
Ответ:
mamanazaruz60
mamanazaruz60
02.03.2022

Объяснение:

У мене є улюблена тваринка - це моя кішка. Вона має пречудове ім'я - Буся Ми з нею зустрілися, коли мені було сім рочків. Киця дуже сподобалася. Буся була маленьким, пухнастим, грайливим та потішним кошенятком.

Зовнішній вигляд у кішечки пречудовий. Зараз Буся вже доросла кішка, але сама вона невеличка. Я її доглядаю і особливу увагу приділяю її шерсті - вона у неї м'яка-прем'яка, як у плюшевого ведмедика та ніжна на дотик. Колір її шерсті світло-сіренький і де-не-де проявляються руденькі смужки.

На кругленькій мордочці виразні жовті, блискучі, гарненькі оченята. Її рожевий носик дуже привабливий, а гарнющі довгі вуса лоскочуть мене уві сні.

Буся має малесенькі-премалесенькі вушка, якими дуже гарно чує. Їсть вона добре, тому й трішечки товстенька. Її лапки довгі, а хвостик гарненький.

Буся любить гратися, бігати, ніжитися на сонечку, а також спати. Моя кішка дуже розумненька, предобра та прелагідна. А коли сердиться, то кусається і фиркає, як звірюка. Якщо кицька хоче їсти, то вона лащиться або нявкає.

Я люблю свою Бусю, вона мій найкращий друг. У нас багато спільних рис характеру: ми обоє любимо довгенько поспати, як сови, а ще й попоїсти, побігати та поніжитися у ліжку. Я дуже люблю свою Бусю і задоволена тим, що вона у мене є.

4,4(81 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ