М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
loto0192
loto0192
24.08.2020 13:51 •  Українська мова

Скласти усний твір на любу тему 7-8 речень

👇
Ответ:
neznayka1900
neznayka1900
24.08.2020

Коти-це велика радість для кожного.Це милі створіння.Кажуть,що коти мають якусь енергію,що здатна вилікувати людину, зняти стрес або головний біль.Коти бувають різні по характеру та різні по породі. Можуть бути вредними,або лагідними та ніжними.

          Моя улюблена порода-сіамська.Сіамські коти мають довгі лапи,блакитні очі,довгі вуха,гладке хутро.Вони грайливі, активні, і найголовніше, товариські.Але сіамські коти  не люблять, коли смикають за вуха чи хвіст..Вони дуже люблять гратися з клубком ,або ганятися за мотузкою.За турботу та ласку,кішка відплатить вам ніжністю та добром.Багато людей тримають вдома котів,для того щоб не бути самотнім в холодні вечори,адже такий друг тобі ніколи не зрадить.

 

 

4,6(80 оценок)
Ответ:
sofiahayda
sofiahayda
24.08.2020

                                                 Лист до ветеранів

  Ветерани- це найсілівіші , найвитриваліші люди.Вони достойно боролися протягом п"яти років . Якби не вони , то не бачили ми синього неба , зелених полів , не жили б ми , як на закортить. Навіть уявити важко , яке б  страшне життя над наи панувало . Люди, поважайте ветеранів ! хоча б 9 травня подаруйте ім квіти , слова подяки. Вам це нічого не коштує , а ветерани будуть безмежно раді , що їх па"мятають і шанують. Люди, ветерани подарували нам життя , ирне небо . Поклін ва низький , ветерани!!

4,7(81 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vikosha896ozq3ml
vikosha896ozq3ml
24.08.2020

Високий-вищий

Вузький-вужчий

Тяжкий - тяжчий

Дужий дужчий

солодкий - солодший

швидкий - швидший

добрий - добріший

м`який – м`якший

близький - ближчий

легкий -легший

короткий - коротший

різкий – різкіший

 

 

Вищий ступінь порівняння прикметників і прислівників в українській мові має дві форми: просту (синтетичну) й складену (аналітичну).

Проста форма утворюється від основи прикметника (прислівника) шляхом додання суфікса «-іш-» або «-ш-». Особливості чергування звуків:

·         У першому разі (зі суфіксом «-іш-») основа залишається без змін: тугий — тугіший (туго — тугіше), різкий — різкіший (різко — різкіше), сухий — сухіший (сухо — сухіше

·         У другому випадку (з використанням суфікса «-ш-») основа прикметника може зазнавати певних змін:

- Суфікси «-к-», «-ок-», «-ек-» випадають: солодкий — солодший (солодко — солодше), короткий — коротший, широкий — ширший.

- Приголосні «г», «з», «ж» разом із суфіксом -ш- утворюють звукосполучення «-жч-». Існує сім таких прикметників і стільки ж прислівників: важкий — важчий (важко — важче), тяжкий — тяжчий (тяжко — тяжче), близький — ближчий (близько — ближче), низький — нижчий, вузький — вужчий, дужий — дужчий, дорогий — дорожчий (дорого — дорожче). Ці зміни зберігаються і в похідних словах (дужчати, ближчати, подорожчання);

1.    У двох прикметниках і двох прислівниках ці зміни не відбуваються: легкий — легший (легко — легше), довгий — довший (довго — довше);

2.    Приголосний «с» разом із суфіксом -ш- зливається в звук «-щ-». Таких прикметників і прислівників три: високий — вищий (високо — вище), товстий — товщий (товсто — товще), красивий — кращий (красиво — краще). Паралельно з формами товщий, товще існують товстіший, товстіше. Звук «щ» зберігається і в похідних словах (покращити, потовщення);

3.    Приголосні «т», «д» перед «-ш-» вимовляються як «ч», «дж», але на письмі ця зміна не відбивається: короткий — коротший [корочший], багатий — багатший[багачший], молодий — молодший [молоджший], гладкий — гладший [гладжший] (аналогічно й у прислівниках).

Основа прикметника і прислівника може залишатися без змін: м 'який — 

м 'якший, дешевий — дешевший, здоровий — здоровший.

4,5(12 оценок)
Ответ:
Egor24690
Egor24690
24.08.2020
1. Пояснити лексичне значення слова (бажано за до словника). ремесло - дрібне виробництво за до примітивного знаряддя, для задоволення широких побутових потреб, господарського (раніше й військового) виряду, різного роду будівництва та частин його устаткування

 2. Яке слово за походженням: власне українське чи запозичене. Запозичене.

 3. Чи належить слово до активного словникового запасу (можливо, є застарілим або неологізмом). Застаріле (професія ,заняття )
 4. Пояснити, є слово  загальновживаним чи обмеженим у вживанні (наприклад, діалектним, професійним словом або терміном).
загальновживане - "Таємниці писемницького ремесла, або теслярське ремесло , народні ремесла"
  5. Пояснити, до багатозначних чи однозначних слів воно належить. однозначне
 6. Визначити, у прямому чи переносному значенні вжите слово.
7. Назвати його омоніми, синоніми, антоніми (якщо є). Синоніми- майстерність, справа, спеціальність професія
4,6(96 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ