М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Три спильно кореневих слив до слив лелека , батькивський , гниздо , повертатися щороку.

👇
Ответ:
kozlovavika200
kozlovavika200
03.06.2023

Лелека- лелечко, лелечний.

Батьківський - батько, батьки

Гніздо - гніздечко, гніздний.

Повертатися - повернувся, повернути.

Щороку - рік, річний

4,6(25 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
nazarovradion
nazarovradion
03.06.2023

 Плямисті олені живуть на Далекому Сході. Там існують останні природні розплідники цих тварин. Плямистий олень є єдиним представником хвостатих оленів. Літнє забарвлення тварини дуже строкате. Загальний тон шерсті червоно-цегляний, по боках тіла – сім рядів білих плям завбільшки з яблуко. По спині проходить смуга. Хвіст оленя прикрашений довгим чорним волоссям. Узимку тварина стає буро-сірою, і плями майже зовсім зникають. Мускуляста шия оленя вкрита досить довгою шерстю, яка спереду і на грудях трохи темніша, ніж в інших місцях. Роги самців не мають нижніх відростків. Площа, де живуть плямисті олені, безперервно скорочується. Варто подбати про охорону цих рідкісних тварин.

4,6(54 оценок)
Ответ:
vikayakovleva4
vikayakovleva4
03.06.2023
я вважаю, що вивчати українську мову необхідно.

По-перше, кожен українець, який поважає себе, свій народ та Батьківщину повинен розмовляти українською мовою. Проте, на жаль, випадки, коли українці просто не знають рідної мови, стали досить частими. І здавалось би, що, якщо Україна стане незалежною державою, то українську мову почнуть пропагувати, вчити, звеличати,  проте ні – українське все більше «в’яне, засиха». Люди віддають перевагу російській, польській чи англійській мовам.

Яскравим прикладом цього може бути образ сім`ї Мини Мазайла з однойменного «філологічного водевілю» Миколи Куліша. Головний герой хотів змінити своє прізвище, щоб позбутися комплексу національної меншовартості – «серцем відчуваю, що українізація – це б робити з мене провінціала, другосортного службовця і не давати мені ходу на вищі посади». Проте його «не українське» серце його підвело, і після зміни прізвища його звільнили з посади за «злісний опір українізації».

По-друге, українська мова – це багатство нації, її історія, це те, що об`єднує людей, різних за своїми ідеалами та цінностями. Як «без верби і калини нема України», так само і без української мови немає українського народу, а відповідно і держави.

Прикладом цього є історія з життя моєї однокласниці Каті, сім`я якої виїхала в Канаду. Вона досить серйозно захворіла і потребувала дорогої та складної операції. Медичного страхування на той час у сім’ї не було. Вони звернулися до української громади у  Канаді, яка відразу вирішила до своїм співвітчизникам.

Підсумовуючи сказане, хотілося б ще раз наголосити, що добробут кожної сім’ї чи людини безпосередньо залежить від добробуту держави. Не обов’язково, щоб цей добробут був матеріальним, іноді досить просто говорити українською, розвивати українське, бути українським…
4,4(50 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ