1.усно склади казку про прислівник та його та його та його роль у мовлені. 2.запеши прісливники,прислівники вжіти в казці.яка роль цих прислівників у складних реченях? 3.розбери прислівники за будовою.
Жила собі дівчина.Писала вона:Сьогодні я рано встала.І захотілося їй пити.Пішла вона. Тут виходить іменик я і говорить прислівнику Сьогодні:Прислівничок можу сказати що ти ніякого значення у речені не маєш! І підійшло дієслово Встала:я теж так вважаю.Ми тебе стеремо з зошита і без тебе ще краще буду... І стерли вони прислівник.Наступного дня дівчинка отримала погану оцінку.А що це за реченя:я встала. І тоді іменник и дієслово зрозуміли яке значення у речень Виконує прислівник.Він вказує на ознаку діі ,куди вона спрямована і коли в она відбувається.
Була чудова весняна пора, коли птахи вже давно повернулися з вирію, а квіти почали цвісти. В гаю між деревами літав веселий вітер і просив гай з ним порозмовляти. Птахи розповідали йому, яку велику подорож вони здійснили цього року, а старі дерева нарікали на своє важке життя. Вітер відповідав їм веселим дзвінким сміхом і казав, що за своє життя стільки всього побачив, що й все не розкажеш. Він говорив з гаєм ще довго, але ми всього знати не можемо. Тому, що людський зір та слух не взмозі передати усе те прекрасне, про що говорять гай з вітром. П.С. Писала сама, тому, якщо є помилки, постарайся їх знайти. Або ж якщо твір тобі не подабається, перероби на свій манер.
Посеред лісової тиші, чути тільки, як цвірінькають пташки. Снігу стільки натрусило, І так замело землю, що ні одна пташка не в змозі, знайти собі що небудь поїсти. І літають навкруги пташки, цвірінькають, цвірінькають, а сніг мете і мете. Зачув , як кличуть на до пташки Медвіть. Прийшов і каже до Горобини: будь добра, нагодуй пташок’ А Горобина відповідає: потруси за гілочку і смакуйте на здлровя. Медвідь підійшов, потрусив за гілочки, горобина щедро всипала землю, пташки поїли і у лісі знову запанувала тиша.
Тут виходить іменик я і говорить прислівнику Сьогодні:Прислівничок можу сказати що ти ніякого значення у речені не маєш! І підійшло дієслово Встала:я теж так вважаю.Ми тебе стеремо з зошита і без тебе ще краще буду...
І стерли вони прислівник.Наступного дня дівчинка отримала погану оцінку.А що це за реченя:я встала.
І тоді іменник и дієслово зрозуміли яке значення у речень Виконує прислівник.Він вказує на ознаку діі ,куди вона спрямована і коли в
она
відбувається.