М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
upf300804
upf300804
24.06.2020 06:53 •  Українська мова

Визначте стиль поданого тексту Іван Петрович Котляревський народився 9 вересня (29 серпня ст. ст.) 1769 року в родині дрібного дворянина, що служив канцеляристом у Полтавському магістраті. Тут, у Полтаві, серед мальовничої природи над Ворсклою, в обстановці, дуже близькій до сільської, і минули дитячі та шкільні роки Котляревського. Полтава в ті часи спочатку була «полковим» містом, а потім (з 1796p.) стала повітовим центром малоросійської губернії. Лише з 1802 року, коли було утворено Полтавську губернію, місто починає зростати і впорядковуватися.

Певних відомостей про початкову освіту Котляревського немає. Гадають, що перші знання хлопець міг дістати у парафіяльній школі, яка існувала в Полтаві ще з XVII століття і в якій за тодішніми звичаями дітей навчав дяк. Згодом, у 1780 — 1789 роках, Котляревський вчиться у Полтавській духовній семінарії.

1789р. Котляревський залишає семінарію, не закінчивши її повного курсу; напевно, життєрадісного, жвавого юнака ніяк не приваблювала духовна кар'єра. Спочатку він служив чиновником у різних полтавських канцеляріях, пізніше був домашнім учителем у поміщицьких родинах на Полтавщині.

👇
Ответ:
Liza16052006
Liza16052006
24.06.2020

Это будет художественный с элементами научного

4,6(73 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
хеда62
хеда62
24.06.2020
У НАПРЯМКУ СЕРЦЯ    Наш рідний Львів — це казка, утілена в камінь чарівною силою майстрів-казкарів з усього світу протягом понад семи століть. Після кілька­годинної прогулянки вулицями Львова починаєш відчувати себе мис­лителем загальнолюдського значення. Сюди приїжджають не просто подивитися, а й духовно наснажитися. У ту мить, коли довговічне ка­міння нашіптує про нетлінні цінності, кров по жилах струменить так лагідно, як вода лісового струмочка.    Площа Ринок вибудована ще в XIV столітті німецькими реміс­никами характерним їм містобудування, і тому така схожа, скажімо, на центральні майдани Мюнхена, Вроцлава чи Кракова, де посередині стоїть головна муніципальна будівля, завершена вежею, а годинник ударами дзвону відбиває перебіг часу.    Опинившись неподалік ратуші, вежа якої увінчує не тільки пло­щу Ринок, а й увесь Львів, відчуваєш величезну концентрацію люд­ської енергії, накопичуваної тут століттями. Відлічивши вгору 408 сходинок ратушної вежі, можна відчути себе 65-метровим велетнем й охопити Львів кількома поглядами. Зору відкривається простора й багата панорама.   Повноправними господарями на Ринку від початку XIX століття є Діана, Нептун, Адоніс та Амфітрита, котрі в античному світі керу­вали долями людей і явищами природи. У Львові цих богів поставили наглядати за декоративними фонтанами. Тепер вони, вродливі й гра­ціозні, є втіленням античної краси.    З майже побожним трепетом завжди хочеш зробити «коло поша­ни» на Ринку, де тебе радо вітає «галерея» палаців: палац Бандінеллі, Чорна кам'яниця, палац Корнякта, архієпископський палац, палац Любомирських, Венеційська кам'яниця тощо.    Кожен здатен знайти у Львові свою вулицю, чи навіть кілька, де, хоч на мить, може відчути себе вічним. Кожен може відчути, як це місто робить людину сильнішою і пробуджує в ній найкраще 
4,6(38 оценок)
Ответ:
1235124
1235124
24.06.2020
Твір на тему
Поточне століття, з його стрімкими темпами , розвиваються технологіями і найпотужнішими стресами диктує свої закони , і, відповідно , вимоги до людей , що йдуть в ногу з часом. Так сучасна людина – це не просто член суспільства , мляво пливе за течією , це повноправний господар життя , що прагне до успіху і застосовує для цього всі свої сили та вміння. Сьогодні , щоб вважатися по-справжньому сучасною людиною , вже недостатньо бути просто в курсі подій , необхідно брати в них активну участь, з стороннього гача перетворившись на успішного творця ідей і активного трудівника. Як ніколи досі , сьогодні кожній людині потрібні міцні і системні знання і, особливо , постійна робота над собою , над своїм особистісним розвитком і кругозором. Саме тому серйозне і якісну освіту стає невід’ємною складовою життя сучасної людини. Враховуючи багатогранність і суперечливість нашого століття , неодмінною вимогою сучасності є і хороше знання політичної обстановки на різних континентах , а також світової економіки. І щоб максимально наблизитися до життя світового співтовариства , сучасна людина зобов’язаний володіти щонайменше однією іноземною мовою , що дасть йому можливість не тільки краще розуміти своїх однолітків , але і брати участь у всякого роду міжнародних програмах і рухах . Крім того , сучасна людина неодмінно повинен бути здоровий. На щастя , вже канули в лету часи , коли куріння і алкоголь вважалися модним атрибутом . Сьогоднішні тенденції молодіжної моди – це відсутність шкідливих звичок , відмінна фізична форма , енергія і бадьорість. Обов’язковими рисами сучасної людини вважаються також комунікабельність , толерантність , висока працездатність , нетривіальне мислення і безмежна любов до своєї країни.
4,4(39 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ