Всі ми є звичайними людьми в силу того, що були такими народжені. Однак варто розуміти, що існує також і поняття «справжньої людини», і воно дещо складніше. Під справжньою людиною мається на увазі не просто біопсихічна істота, якою є кожна людина. Справжня людина – це, швидше, комплекс життєвих правил, переконань, моральних установок, які характерні лише для думаючих і свідомих людей.
Що ж конкретно можна розуміти під справжньою людиною, і яким чином нею стати? Як мені здається, справжня людина повинна мати дуже чітке відчуття людської моралі. Мораль не є загальнообов’язковою, як, наприклад, закони в державі. Як правило, за порушення моралі ніякого прямого і суворого покарання не передбачається. Саме тому можна зробити висновок, що питання про те, чи бути моральним чи ні, повинна приймати лише сама людина, вона робить це абсолютно добровільно і свідомо. Крім високої моралі, справжня людина також повинна обов’язково враховувати інтереси інших людей, що б вони не робили. Справжня людина повинна вміти думати, зважувати життя і все те, що відбувається навколо. Вона повинна відрізнятися від тварини, яка лише прагне до виживання, не знає міри і практично не цікавиться проблемами інших.
Як мені здається, існує кілька в і шляхів стати справжньою людиною. По-перше, потрібно працювати над собою, розвиватися в моральному плані. Для цього потрібно вивчати суспільство і людей, з якими ти живеш. Ти повинен навчитися розуміти оточуючих і спілкуватися з ними так, щоб приносити їм якомога менше дискомфорту і якомога більше користі. Необхідно співвідносити свої права з інтересами і правами інших людей. Слід також бути стриманим у всіх людських стосунках, про які б з них не йшлося. Всі люблять спілкування і компанію друзів, але справжня людина завжди знає міру, вміє спілкуватися з кожним, а тому ніколи не дозволяє собі зайвого.
Безумовно, справжня людина також повинна мати певний життєвий рівень. У сучасної людини є безліч різних потреб і бажань, задоволення яких є обов’язковим для досягнення щастя. Щоб мати можливість вирішувати всі проблеми і задовольняти бажання, людина повинна добре заробляти. Отже, можна зробити висновок про те, що для цієї людини просто необхідна нормальна робота і заробіток, що може бути забезпечено лише хорошою освітою і достатніми вміннями.
Справжньою людиною стати можна при дотриманні безлічі правил, описаних в цьому творі. Зробити це непросто, однак цілком можливо при належному бажанні та прагненні.
объяснение: читання в житті будь-якого утвореного розумної людини займає важливе місце. без знань, отриманих з книг, неможливе формування особистості. навіщо потрібно читати? читання збагачує нашу внутрішню духовну життя, навчає і розвиває, розвиває уяву і пам’ять, збагачує словниковий запас.
у різному віці книги по-різному впливають на нас. перші книги, казки, дитячі оповідання вчать дітей взає, доброту, послуху і багато чому іншому. у підлітковому віці книги відображають проблеми відносин між людьми, дорослішання, кохання і дружбу. у зрілому віці книги зачіпають питання різних сфер життя, будь то політика, культура, шлюб, старіння. улюблені книги, затерті до дірок, з заломанными куточками сторінок, переносять нас в літературні вигадані або реальні світи, щоб ще раз пережити солодкі моменти. з віком змінюється ставлення до книг, але “звичка до читання” повинна бути закладена ще в дитинстві.
деякі письменники висловлюють думку, що читач – це співавтор книги. не слід забувати, що справжній читач повинен аналізувати прочитане. автор, створюючи свій твір, викладає свої думки і бачення предмета,… але читач це все сприймає і переробляє під призмою свого досвіду, життєвої ситуації і світогляду. одна і та ж книга може бути сприйнята людьми по-різному. хтось побачить у ній комедію, хтось- трагедію, а хтось- нічого цікавого. виходячи з прочитаного, читач формує свою думку не лише про книгу, але і про автора, про світ, який той описує. він розповідає про свої враження, виносить судження про дії і характер персонажів, оцінює їх. не можна бездумно “проковтувати” книгу, це не буде істинним “читанням”. справжній читач готовий не тільки прочитати книгу, але і перечитати її для більш кращого розуміння сюжету, персонажів, задуму автора.
писемність зародилася давно, з’явилися книгодрукування, електронні книги. буде винайдено ще багато речей, але читання залишиться основним джерелом, будоражащем уяву. люди будуть читати, думати про прочитане і аналізувати, сумувати і сміятися. мені подобаються слова письменника ст. набокова: “хороший читач – це той, у якого розвинені уява, пам’ять, словниковий запас та який наділений художнім чуттям”.
print