ответ:
природа буває жива та нежива. жива природа - люди, тварини, рослини, гриби, бактерії, віруси. нежива природа — сонце, місяць, зорі, повітря, вода, гірські породи, ґрунт.
жива природа не може існувати без неживої. усім живим організмам потрібні сонце, повітря, вода. жива природа постійно впливає на неживу. так, зелені рослини насичують атмосферу киснем і очищують її від вуглекислого газу. рослини необхідні для життя тварин, а тварини, в свою чергу, впливають на життя рослин.
для чого потрібна природа і що вона дає людям? природа чарує своєю красою. поглянь довкола: ти побачиш пишні троянди, пухнасті кульбаби, тендітні дзвіночки. прислухайся: почуєш спів солов'я, кування зозулі, плескіт моря і шум лісу.
людина – теж творіння природи, але особлива, розумна істота, тому повинна дбайливо ставитись до природи, охороняти її, вивчати її закони.
людина – це єдина істота, яка перетворює світ природи й утворює свій особистий світ. світ людини – це світ предметів, створених її працею. саме людина активно перетворює і свідомо змінює природу нашої планети. але це втручання має бути продумане, з урахуванням законів розвитку природи, щоб не викликати загибелі рослин і тварин, забруднення води, повітря, обміління річок, зменшення лісових масивів і т. ін. людству необхідно завжди пам’ятати, що природа – наш спільний дім. і від того, як його оберігають, залежить здоров’я всіх його мешканців.
объяснение:
В одномумісті жили два маленьких горобчики Чик та Чирик. Дуже любили вони вихвалятись один перед одним.
Одного сонячного ранку горобчики знову почали вихвалятись. Чик, гордо піднявши голову, сказав:
- Подивись, яке в мене гарне пір'ячко. Воно так і виблискує на сонці.
Чирик відповів:
- Та ти тільки поглянь, які у мене ніжні крильця, тендітний хвостик. Я набагато кращий від тебе.
Чик аж закричав від таких слів. Між горобчиками почалась сварка, яка невдовзі переросла в бійку.
За маленькими хвальками, хитро примруживши оч гав великий чорний кіт Мурко. Чик та Чирик бились так, що аж летіло пір'я. Кі тихенько підкрався і швидко стрибнув за здобиччю. Вхопив горобчиків за хвостики. Перелякані пташенята почали вириватись, і таки полетіли. У Мурка в лапах залишилися лише їхні хвостики. Посідали бідолашні на паркані і мовчать. Нікому не хочеться більше вихвалятись, та і немає чим.
З того часу горобчики жили дружно. А якщо і кортіло деколи похвалитись, то одразу згадували про свої хвостики, які залишились у Муркових лапах.
Відповідь:
н сніжинка
р сніжинки
д сніжинці
з сніжинку
о сніжинкою
м на/у сніжинці
к сніжинко