М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Спишіть. Виділіть називні речення. Укажіть,які з них поширені, а які непоширені. 1. Над Черемошем сяйво місяця.
Легенда. Казка, таїна.
Яремча. Коломия. Вижниця.
Благословенна сторона

👇
Открыть все ответы
Ответ:
gjkbyf6789
gjkbyf6789
26.08.2020

Нещодавно усією сім'єю ми побували у зоопарку.

Для мене стало справжньою несподіванкою зустріти там стільки незвичайних та, часом, чудернацьких звірів. Здивувала величезна кількість птахів, особливо запам'яталась невеличка екзотична птиця ківі. Вона дійсно схожа на однойменний фрукт. А страус ему, як з'ясувалось, настільки ж величезний, як його описують. Рухливі шимпанзе здивували мене своїми кумедними та, часом, недолугими іграми. Поява ж маленького дитинчати у сумці мами-кенгуру в кінці нашої прогулянки неабияк зворушила мене.

Після відвідин зоопарку та усього побаченого там вважаю себе справжньою щасливицею.

Незмінювані слова в тексті (назви звірів і птахів) – «ему», «ківі», «шимпанзе», «кенгуру»

4,7(13 оценок)
Ответ:
nikita140982ee
nikita140982ee
26.08.2020

Природа — це величезна книжка, яку треба прочитати і правильно зрозуміти. Якщо хтось вважає, що дари природи існують в необмеженій кількості, то він, без сумніву, помиляється. Дари природи ми повинні раціонально використовувати, якщо ні, тоді природа буде для людства не союзником, а ворогом. Подивіться, що діється у світі. Природа вже кричить людству, але її майже ніхто не чує. Повені, землетруси, сходження величезних снігових лавин, які забирають життя мільйонів людей... Ви думаєте, що це просто так? 

Країни, де природа відсутня взагалі, дуже бідні, адже вони не відчують тієї енергії, що віддає нам природа. Не даремно створена Червона Книга.

Вона оповідає про те, що є ще на світі прекрасні створення природи. Що є ще тварина, яку не погубили жадібні руки людини. І це дає нам надію. Це говорить про те, що коли ми не будемо піклуватися, оберігати, захищати природу, всьому людству загрожує страшна небезпека. Тому треба пiклуватися про природу, i запам'я таймо: якщо ми не будемо пiклуватися про природу, вона не буде пiклуватися про нас!
4,8(25 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ