Якою я уявляю творчу людину
Слово "творчість" одного кореня із словом "творити", тобто вкладати свої здібності, можливості, хист у якусь справу. Я гадаю, що кожна людина приходить у світ з цією місією, адже в кожній закладено це велике призначення. Інша справа, що не кожен здатен повністю реалізувати цей щедрий дарунок долі, обділяючи себе і навіть суспільство.
Я не знаю, що саме є тим важливим поштовхом, щоб талант людини запалав яскравою зіркою, прикрасивши життя. Але мені здається, що вона сама, відчувши в собі творчі здібності, захотіла б подарувати їх людям. Вона повинна зрозуміти, що їй надана виняткова властивість радувати світ творами своєї душі та хисту.
Такі люди стали окрасою історії: і геніальний Леонардо да Вінчі, живописець, скульптор, архітектор, вчений та інженер, і безсмертний Тарас Шевченко, неперевершений поет і художник, і всі члени сім'ї Алчевських - сузір'я талантів, де в кожній дитині сплелися творчі здібності до музики, літератури та живопису.
...Нещодавно я несподівано познайомилася з творчістю моєї землячки Марії Бурмаки, яка вже здобула звання заслуженої артистки України. Мабуть, вона і не сподівалася на таке визнання, коли у вісімдесяті роки закінчувала філфак Харківського національного університету. Але природні здібності відкрилися в ній, як відкривається сонцю квітка, і тоді Марійка заспівала людям бентежні пісні, написані на власні вірші й музику, акомпануючи собі на простій гітарі. Згодом вона стає відомою телеведучою, та зворушлива магія її пісень і голосу продовжує зачаровувати слухачів.
Саме такою я уявляю творчу людину: вона, відчувши в собі талант, щедро дарує його людям, працює над удосконаленням своїх здібностей, примножує свій творчий здобуток новими перлинами. Це можуть бути не тільки естетичні твори, а й технічні відкриття, винаходи у природознавчих науках тощо. Головне - це воля до вдосконалення, власного й суспільного. Це - бажання Та вміння поділитися з іншими тим, чого у багатьох немає, але що може прикрасити і покращити буття.
Творчість, на мою думку, - це талант, помножений на щиру працю. А творча людина - наче той колос, що, налившись силою землі й сонця, дарує людям хліб.
Осінній дощ багатьом може здатися похмурим, довгим, занудним, злим. По суті так воно і є: його холодні краплі рідко кого втішать, хіба вже якихось мазохістів або ... закоханих. Так-так, повірте що комусь цей дощ зовсім не байдужий. Ми киваємо на його холодність, а він тим часом комусь зігріває душу і серце. А взагалі літній дощ, як і осінній не можна оцінювати однозначно ... Вони можуть бути дуже навіть мінливі та взаємодоповнюючі. Захоче літній дощ - піде восени, а той - у свою чергу влітку. Ми ж радіємо всьому, що є на цій планеті і, в тому числі, будь-якому дощу.
1.Бабуся - підмет. Пішла - присудок
2.Подруга - підмет. Любить - присудок.
3. Тато - підмет. Присудок - хз