М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ghhhhd
ghhhhd
02.08.2021 08:00 •  Українська мова

Від дієслів першої групи утворити дієприслівники недоконаного виду, а від дієслів другої — доконаного. 1. Бути, гребти, дрижати, лізти, класти, рости, писати, терти, бачити, терти. 2. Винести, сплести, знести, зібрати, сплутати, розсипатися, підперти.

► Позначити суфікси, за до яких утворилися дієприслівники. З трьома дієприслівниками скласти речення (три речення, у кожному по одному дієприслівнику)

👇
Ответ:
Anna18301
Anna18301
02.08.2021

1. БудУЧИ, гребУЧИ, дрижАЧИ, лізУЧИ, кладУЧИ, ростУЧИ, пишУЧИ, трУЧИ, бачАЧИ.

Объяснение:

Дієприслівники недоконаного виду творяться від основи дієслова теперішнього часу за до суфіксів –учи, -ючи, -ачи, -ячи

2. винесШИ, сплівШИ, знісШИ, зібраВШИ, сплутаВШИ, розсипаВШИсь, підперШИ.

Дієприслівники доконаного виду утворюються від основи неозначеної форми дієслова за до суфіксів –вши, -ши

Іринка світилася від щастя, бачачи свою сім'ю разом.

Будучи малим, Андрій дуже любив лазити по деревам.

Зібравши речі, діти присіли відпочити перед довгою дорогою.

4,4(67 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
sonsan108
sonsan108
02.08.2021

Відповідь:

Треба завжди захищати слабших, бо вони не завжди можуть себе захистити. На жаль, на світі є погані люди, які можуть образити, обдурити або навіть побити того, хто слабший за них. Кривдити людей взагалі погано, а кривдити слабких людей набагато гірше, бо такі люди не можуть захиститися. Тому якщо бачиш, що хтось ображає слабких, треба цьому перешкоджати.

Легко захистити слабшого, якщо ти сильніший за кривдника. А як же захистити слабкого, якщо кривдник не сильніший за тебе? Вплутуватися в бійку з ним буде безглуздо та ризиковано. У такому випадку треба повідомити про це дорослим, щоб вони подзвонили у поліцію. Робота поліцейських у тому і полягає, щоб захищати людей від злочинців і кривдників.

4,4(72 оценок)
Ответ:
geralump
geralump
02.08.2021

теплий, духмяний з хрумкою скоринкою… заплющуєш очі – й апетитні картинки плинуть в уяві. одразу хочеться скуштувати цей дар - свіжий хліб. є щось просте, але в той час дивовижне в ньому. ми навіть не замислюємося над тим, що більшість людей життя свого не уявляють без хліба.

з давніх давен у нашій слов’янській культурі ми можемо спостерігати культ хлібу. це загалом пов’язано з тим, що слов’яни завжди були хліборобами. праця на землі, багаті природні ресурси робили хліб не просто одним з основних продуктів споживання, а й символом самої суті слов’янських племен. мабуть тому, генетично ми сприймаємо хліб з повагою та захопленням.

вирощувати хліб - це складна та поважна робота. починаючи з вирощування пшениці на полях, її обробки, вироблення борошна – і до безпосередньо випікання хлібу, докладається дуже багато зусиль, щоб врешті решт ми зранку кожного дня мали змогу купити ароматний хліб собі до сніданку.

сьогодні набирає обертів тенденція, коли люди відмовляються від вживання хлібу, мотивуючи це тим, що насправді він не є таким корисним, як вважають вчені. надмірні калорії, погана засвоюваність організмом - це далеко не увесь список «претензій» до хлібу. з цього приводу можна багато сперечатися. авжеж, кожен робить свій вибір, що саме вважати корисним, або шкідливим.

та на мою думку, усі сумніви та новомодні заяви «спеціалістів» моментально тануть та розчиняються в ароматі свіжого, щойно спеченого хліба. перед очима одразу постають широкі та безкраї лані з пшеницею. ти не просто їси хліб,ти ніби згадуєш усі свої попередні покоління, що жили та працювали на цій землі. і хліб – то є не просто продукт щоденного вживання, а символ національної пам’яті, та часточка нашої історичної культури.

4,8(5 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ