М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Визначте тип підрядності у поданих реченнях. 1 - однорідна підрядність;
2 - неоднорідна підрядність;
3 - послідовна підрядність;
4 - змішаного типу.

1. Шевченківський форум у Києві засвідчив, з яким подивом відкривають Шевченкову поезію в близьких і далеких країнах, яке враження справляє енергія "Кобзаря" на кожного, хто потрапляє в його силове поле (О.Гончар). 2. Денис повернув голову туди, де мало бути його село, і довго вдивлявся в той бік, доки не побачив Беєву гору (Г.Тютюнник). 3. У городі, де грають струни п'яні, де вічний шум, де вічна суєта, я згадую слова твої неждані (М.Рильський). 4. Постояв біля Неви, помилувався сфінксами, які сьогодні були кумедно хмурими, бо розтавала паморозь, пригріта сонцем, і почвалав на величезний постійний міст через Неву (В. Шевчук). 5. Коли зграя залетить далеко і в тумані стане тихо, я зупиняюся й наслухаю, що робиться попереду (Г. Тютюнник). 6 На твоєму людському шлях у каміння яке ти повинен прибрати що б тим хто за тобою було легше (В.Сухомлинський). 7. І якщо ми нарешті зрозуміли що треба берегти природу то давно треба зрозуміти що екологія мови - це екологія наших душ (Г. Нудьга).

👇
Открыть все ответы
Ответ:
chhfyf
chhfyf
07.02.2020

ответ:Науково-технічний,військовозобов'язаний,культурно-освітній,українсько-російський,Індо-Європейський, якщо наприклад Індо-Європейський телеграф чи словник і Індоєвропейський, якщо йдеться про народ чи мову,світло-зелений,червоногарячий,темно-шоколадний,вельмишановний,високоавторитетний,трикутний ,договірно-правовий,екс-чемпіонський,суспільно-політичний,масово-політичний,професійно-кваліфікаційний,судово-експертний,сніжно-білий,північно-західний,вогненебезпечний,

вантажно-розвантажувальний,напівшкіряний,довідково-інформаційний.

Объяснение:

4,5(44 оценок)
Ответ:
vkristinav06
vkristinav06
07.02.2020

ответ:1.

Він пройшов крізь століття й нині  символізує  чистоту почуттів, глибину  безмежної любові до  своїх дітей, до  всіх, хто не черствіє душею. Рушник  передавали як оберіг із роду в рід, від  покоління до  покоління. Найбільше  обрядових сюжетів,  пов’язаних із  рушниками, збереглося у весільному  церемоніалі. Рушники подавали і брали на сватанні,  ним пов’язували молодих на заручинах, на  рушничок ставали, коли брали шлюб,  одружувались.

       Візерунки на рушниках — то давні забуті символи: ромб із крапкою посередині — засіяна нива; вазон чи квітка — світове дерево від неба до землі; людська фігурка, немов з дитячого малюнка, — знак Берегині, богині хатнього вогнища.  

       А подивіться, де висять рушники. Над вікнами й над дверима, на покуті — це обереги від усього злого, що може зайти в дім.  

«Хай стелиться вам доля рушниками!» — казали, бажаючи людині щастя

Объяснение:

4,7(43 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ