М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
annvs1
annvs1
18.10.2020 07:50 •  Українська мова

Твір на тему„як треба працювати з книгою“ на 1.5 сторінки

👇
Ответ:
annasefershaeva
annasefershaeva
18.10.2020

Як працювати з книгою

Роботу з книгою треба розпочинати з ознайомлення з нею. Ознайомлення з книгою розпочинається з титульної сторінки, де, звичайно, вказуються прізвище автора, назва, черговість видання, місто, видавництво і рік публікації.

До початку роботи з книгою також треба ознайомитися з анотацією, передмовою та вступною статтею, примітками й коментарями, словником важкозрозумілих слів, післямовою, біографічною довідкою про автора, покажчиками, списком літератури, резюме, змістом.

Анотація вміщується на звороті титульної сторінки. Це стисла характеристика змісту книжки з вказівкою, на яких читачів вона в першу чергу розрахована. Передмови до книг пишуть їх упорядники, редактори, перекладачі або автори. У передмовах часто характеризуються історичні обставини та факти особистого життя автора, що спонукали до написання книги. Подібну до передмови роль відіграє в книзі вступна стаття. Однак вона, як правило, відзначається більшим, ніж передмова, обсягом і глибшим оглядом тих проблем, які ставляться й розв’язуються в книзі. Її завдання – підготувати читача до ґрунтовного розуміння та засвоєння матеріалу. У наукових збірниках в кінці кожної праці іноді подається резюме – стислий висновок, перелік її основних положень.

Объяснение:

4,6(34 оценок)
Ответ:
Рома151999
Рома151999
18.10.2020

не знаю

Объяснение:

4,4(29 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
dinara240787
dinara240787
18.10.2020

Перший хліб. Ніде у світі того не роблять, що роблять лемки, освячуючи перший хліб. Обирають найбільшу піч у Зелених Млинах, за коровайниць, ті випікають велетенський коровай, із нього мелива, одягають хлопця і дівчину в старовинний національний одяг, покладають їм пшеничні вінки на голови, тоді беруть коровай на рушник і через усе село з музиками несуть до майдану. На майдані процесію зустрічає натовп, перед яким стоїть стіл, застелений білою скатертю. З натовпу виходить найстарший із лемків і найстарша з лемківень, також у старовинних костюмах, приймають коровай від молодих і дарують його народові — покладають на стіл. Старий говорить якісь високі слова про хліб, про одвічне благо мати його сьогодні та повсякчас, про щастя сіяти та збирати його, про землю, яка ні до чого не здатна без людської любові та без наших рук. Тоді бере ножа, і, доки музики грають «Твій день настав», лемки підходять до столу породинно, і кожна з родин отримує свою частку короваю, до числа їдців. Вільно той шматок поділити і з’їсти тут же таки і вільно однести додому й причаститися новим хлібом у родинному колі, після чого дозволено всім учиняти хліб з нового врожаю.

4,8(65 оценок)
Ответ:
Ідеальна школа.
У школі, яка б мені сподобалася, був би плавальнийбасейн.
Я б займався там в перший і другий роки навчання, атакож в третьому і четвертому класах. Майданчики були бокремими: одна - для молодших школярів, а інша - длястаршокласників. Їх би розділяла стіна з дверима.
У класних кімнатах замість лінолеуму лежали б килими.Парти були б прикрашені, а на стільцях були б подушки.Стільці теж були б прикрашеними.
На кожному столі був би комп'ютер. У кожній класнійкімнаті було б, щонайменше, дванадцятьвідеомагнітофонів. Коридор був би дуже великий:близько 40 м в довжину і 30 м завширшки.
Уроки були б цікавими. Проводилося б багато уроківфранцузького, німецького і англійського.
Школа була б чотириповерховою. У ній був би ліфт, щобпідніматися вгору. Вчительська була б набагато більше,ніж зараз.
Вона була б світлою і затишною. У школі була б великабібліотека, багато музичних інструментів : флейти, гітари,барабани і т. д.
Контрольні були б легчі
4,4(100 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ