М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

8. Вкажіть речення, в якому дієприкметник пишеться з НЕ разом
а) Ця робота (не)завершена
б) Ця книга (не)дочитана
в) (Не)надрукований, а написаний власноруч лист лежав на столі.​

👇
Ответ:
kilu558028
kilu558028
22.09.2021

А) Не завершена (окремо)

Б) Недочитана (разом)

В) Не надрукована (окремо)

4,4(66 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Oliichka
Oliichka
22.09.2021

ответ: вибач, зараз не маю часу, та можу сказати, як ёго складати!

Объяснение: вибрати можна будь, що але мені білше нравиться ця: твоя розмова з подругою(ти їй телеф з лагеря і розповідаєш або ти вже приїхала і розповідаєш) про поїздку в лагер, емоції тут будуть аж зашкалювати. Розповідаєш подрузі, що тобі зподобалось, над чим ти сміялась, чому плакала, за ким або чому сумувал, кого зустріла, наприклад : ти зустріла хлопця і розповідаєш, що ти йому сподобалася, що ви разом робили, де ви булику, куди ходили, що він розповідав, як ви зустрілись!

Писати так:

-я закохалася(моє серце танцює від радості)

-в кого, я його знаю?

-ні, я його в лагері зустріла(я ледве стримую свою усмішку щастя)

-окей, як його звати, подруго розкажи більше, чого мовчиш, мені ж цікаво

"я по голосу чую, що подруга зараз з ума зійде від цікавості"

-добре, добре, тихіше не кричі в слухавку, вуха закладе

...

Ну типу... В дужках або в лапках відобрази емоції себе та твоеї подруги, мами, сестри, бабусі, друга, тата, дідуся чи брата того, кого схочеш...

Я знаю, це не 7 реплік, але чим більше тим краще!

Я і в школі не вмію коротко писати, я вживаюсь в роль

4,5(97 оценок)
Ответ:
KTTC28072003
KTTC28072003
22.09.2021

   Складна синтаксична конструкція являє собою речення з різнотипним граматичним зв'язком між предикативними частинами його. За значенням і характером змістових відношень предикативні частини в середині такого речення групуються в складніші одиниці, які називаються компонентами (чи блоками), а компоненти об'єднуються в одне ціле і складають речення. Отже, існує два рівні поділу складної синтаксичної конструкції. На першому, вищому, виділяються компоненти, на другому, нижчому, — предикативні частини в середині кожного компонента, напр.: «Стародавня Ольвія давно їх цікавить обох, давно їм хочеться досліджувати, розкопувати її, занесену пісками, щоб дізнатись, чому вона загинула, чому люди покинули її» (О.Гончар). Це речення складається з п'ятьох предикативних частин; перша з них пов'язана з другою інтонаційно, безсполучниковим зв'язком, а друга пояснюється трьома підрядними частинами і являє собою порівняно єдине ціле. Таким чином, у цій структурі виділяється два компоненти (чи два блоки), з яких перший складається з однієї предикативної одиниці (що відповідає простому реченню за характером граматичної основи), а другий — це складнопідрядне речення з трьома підрядними (послідовна й однорідна підрядність).
   «Сумно і смутно людині, коли висихає і сліпне уява, коли, обертаючись до найдорожчих джерел дитинства та юнацтва, нічого не бачить вона дорогого, небуденного; ніщо не гріє її, не будить радості ані людяного суму» (О. Довженко). У структурі речення чотири предикативні частини, що об'єднуються безсполучниковим зв'язком у два блоки, з яких перший являє собою складнопідрядне речення з двома однорідними підрядними, а другий — просте.
   «І стало легше дихати, і серце забилось радісно у молодих, ще дужих грудях, і шлях йому прослався, найлегший шлях, додому, на Україну, між люд простий, трудящий та нелукавий; і не було такої сили в світі, яка б його спинила на цім шляху» (В. Шевчук). Тут маємо два блоки, об'єднані в одне ціле сурядним зв'язком. У першому — три предикативні частини, зв'язані між собою зв'язком сурядності, в другому — дві предикативні частини, між якими підрядний зв'язок

4,5(72 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ