М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ksunavolik
ksunavolik
31.03.2022 16:48 •  Українська мова

Міні твір як бачити прекрасне в буденному

👇
Ответ:
kirovaalex16
kirovaalex16
31.03.2022

Відповідь:

Узагалі життя має і гарні, і погані сторони. Оптиміст завжди переконаний у перемозі добра над злом, справедливості над несправедливістю, він завжди прагне до морального вдосконалення. Такій людині легше жити, вона частіше бачить прекрасне у нашому житті, шукає його у повсякденні.

З гуманістичної точки зору, прекрасним є те, що морально, що підносить і облагороджує людину.

Пробуджувати прекрасне в душах людей має мистецтво. О. І. Герцен назвав мистецтво естетичною школою моралі. Людина повинна завжди прагнути до прекрасного: бути чесною, у першу чергу із самою собою, благородною, порядною. Духовна особистість завжди прекрасна, і зовнішньо, і внутрішньо. Усе життя люди повинні намагатися робити добро. Щоб бути корисним для суспільства, для людей та для себе, треба багато працювати над собою. Треба бути уважним до оточуючого тебе світу: помічати квіти, посмішку дитини, спів птахів, різнобарвну, кольорову гаму неба. У житті нам заважають негативні герої, які зневажають загальноприйняті норми поведінки, зневажливо ставляться до інших людей.

Будь-який вчинок людини може бути оцінений з одного боку як прекрасний, а з іншого — як потворний, або як добро чи зло.

Але вчинки робимо ми з вами. Давайте наводити порядок у власному будинку, щоб жити достойно й красиво, у чистоті й щасті.

Пояснення:

4,4(93 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
2a741
2a741
31.03.2022

Давайте спочатку розберемося, що таке приказка і прислів'я:

Приказка - короткий вислів, що має буквальне (коса - дівоча краса) або образне значення (через що сир-бор розгорівся). Фольклористика відносить приказки до фразеологізмів.

Прислів'я - вислів у вигляді Давайте спочатку розберемося, що таке приказка і прислів'я:

Приказка - короткий вислів, що має буквальне (коса - дівоча краса) або образне значення (через що сир-бор розгорівся). Фольклористика відносить приказки до фразеологізмів.

Прислів'я - вислів у вигляді граматично закінченого пропозиції, в якому виражена народна мудрість в повчальною формі. Може мати розповідний ( «в гостях добре, а вдома краще» ...

А тепер, приклади:

Кожному свій край солодкий

Край мій чудовий! - квакають жаба

У свій край кожної людини тягне

Інший край-інший звичай

З хорошии іншому можна їхати хоч на край світу

У дороги є край, а кінця нема

Кого любиш, з тим на край світу підеш

Сподіваюся, моя відповідь вам стане в нагоді! народна мудрість в повчальною формі. Може мати розповідний ( «в гостях добре, а вдома краще» ...

А тепер, приклади:

Кожному свій край солодкий

Край мій чудовий! - квакають жаба

У свій край кожної людини тягне

Інший край-інший звичай

З хорошии іншому можна їхати хоч на край світу

У дороги є край, а кінця нема

Кого любиш, з тим на край світу підеш

Сподіваюся, моя відповідь вам стане в нагоді!

4,6(10 оценок)
Ответ:
хюрем4
хюрем4
31.03.2022

              Твір на тему: «Ідея соборності та незалежності України» за                                  романом П. Куліша «Чорна Рада»

              У будь-який час були люди, яких не влаштовував дісйний у суспільстві лад, бо вони щиро прагнули незалежності та свободи для українського народу. Дуже довго Україна знаходилась під гнітом різних держав, не маючи соборності. Саме тому тема незалежності – одна з найбільш популярних серед вітчизняних творців слова. Одним із перших в українській літературі до цієї проблеми звернувся Пантелеймон Куліш.

              У романі «Чорна рада» читач має змогу гти чимало різних поглядів на незалежність нашої держави. Так, Сомко – ідеальний український правитель, гетьман, що всі свої сили покладає на створення могутнього та соборного суспільства. Гетьман має на меті об’єднати всі українські території та створити єдину державу. Для цього, на думку Сомка, слід було утвердити владу старшин, які б могли тримати народ в покорі своїми сильними руками.

              Проте, навіть влада тих часів була спроможна на хитрість. Саме тому Сомко зазнав зради. І це була зрада найближчих людей – полковників, у яких гетьман був впевнений, наче у собі. Окрім цього, слід було подумати про надання певних прав трудовому народу, поліпшення соціальних умов. На превеликий жаль, цього славетний гетьман не зробив, як і не зміг згуртувати навколо себе однодумців. Тому він не одержав перемоги і поплатився за свою неможливу ідею власним життям.

              Іншим борцем за незалежність та єдність України виступає у творі полковник Шрам, що прихильно ставиться до ідеї створення автономної республіки. Чимало років полковник не зраджує себе у своїх прагненнях і ділом, а не лише словом, до здобувати волю Україні. Проте саме у образі полковника можна помітити певну непослідовність. Спочатку він зневажає простий народ, козаків, не вважає за потрібне враховувати їхні думки у вирішенні державних питань. У той же час Шрам із захопленням згадує минувщину, славетні подвиги запорожців.

            У кожні часи наш простий люд був дуже довірливим до неправдивих обіцянок з боку влади, до клятв і присяг чергових конкурентів у політичних іграх. В епоху, зображену у творі П. Куліша, відбулось посилення тиску на простий український народ, зазіхання з боку північних сусідів, криваві війни та розбої. Окрім цього, нехтувались права, здобуті нашими співвітчизниками у боротьбі проти шляхтичів. Саме тому кажному із нас зрозумілі прагнення цих сміливих людей.

Твір містить 339 слів.

Подробнее - на -

Объяснение:

4,5(43 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ