М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1. Утворіть усі можливі форми ступенів порівняння від поданих прикметників. Вузький, далекий.
2.Поставте подані іменники у родовому відмінку однини, додавши закінчення -а/-я чи -у/-ю, в дужках після кожного слова запишіть значення слова, яке вплинуло на вибір закінчення.
Мороз, пісок, пліт, буряк, Донбас, Київ, Південний Буг, вітер, квадрат, орден.

👇
Ответ:
Liza6789456
Liza6789456
19.11.2020

ответ: 1) Вузький - вужчий - найвужчий - більш/менш вузький - найбільш/найменш вузький; далекий - дальший - найдальший - більш/менш далекий - найбільш/найменш далекий.

2) Мороз - мороза (чітко окреслений іменник); пісок - піску (нечітко окреслений іменник); пліт - плоту(нечітко окреслений іменник); буряк - буряка(чітко окреслений іменник); Донбас - Донбасу (нечітко окреслений іменник); Київ - Києва(чітко окреслений іменник); Південний Буг - Південного Бугу (чітко окреслений іменник); вітер - вітру(нечітко окреслений іменник); квадрат - квадрату(нечітко окреслений іменник); орден - ордена (якщо нагорода - чітко окреслений іменник) / орден - ордену(якщо організація - нечітко окреслений іменник).

Объяснение: 2) Іменники II відміни чоловічого роду в родовому відмінку однини (кого? чого?) можуть мати закінчення -а або -у (на письмі ще -я або -ю): клен — клена, гай — гаю. Вживання того чи іншого закінчення залежить від значення іменника.

За значенням іменники поділяються на назви чітко та назви нечітко окреслених предметів і понять.

Назви чітко окреслених предметів і понять:

назви істот (син, кінь, голуб),

охоплювані зором речі (ключ, трактор, дуб, пагорб),

частин тіла (палець, лоб),

днів тижня та місяців (понеділок, жовтень),

назви населених пунктів (Конотоп, Кременчук, Нью-Йорк),

різних мір (метр, кілограм),

наукові терміни (атом, суфікс).

Назви нечітко окреслених предметів і понять (назви предметів, які не охоплюються зором):

не мають певних меж (космос, шлях, ліс, Буг),

назви великих споруд (завод, стадіон),

територій (Крим, Казахстан),

збірні назви (горох, пісок),

назви речовин (граніт, кисень),

явищ (грім, вітер),

дій (біг, розгляд),

станів (сон, гнів),

абстрактних понять (прогрес, мир) тощо.

4,8(42 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Дарига65
Дарига65
19.11.2020

Відповідь:

 Музика - це той важливий елемент, за до якого більшість людей передає свої емоції, настрої. Але чи всі типи пісень здатні на точне донесення інформації, яку хотів дати автор, до слухачів? Спробуємо в цьому розібратись.

 Взагалі, кожна пісня по-своєму змушує нас виражати певні емоції: чи то погані, чи то хороші. І в цьому немає нічого дивного. Бо будь-який посил від автора виводить нас на відповідний настрій.

 На сьогоднішній день, актуальним є питання передачі патріотичних настроїв за до пісень. На мою думку, найбільш придатною для цього є саме рок-музика. Можу аргументувати це тим, що ніякі ліричні пісні не в змозі відтворити ту атмосферу патріотизму, як це зробить рок-пісня.

  Гітара, барабани - це те, що збагачує пісню, робить з неї шедевр. Текст теж грає не менш важливу роль в її створенні. Патріотичні гасла, заклики до боротьби за краще майбутнє - те, що зараз потрібно нашій нації.

 Тому українська рок-музика живе і шириться. Вона здатна донести до людей те, що надихає на світле майбутнє та боротьбу за краще життя, життя без війни!

Пояснення:

4,5(86 оценок)
Ответ:
SherriBlendi
SherriBlendi
19.11.2020

Рок-музика є дуже популярною. Рок-музиканти - дуже творчі люди, які відрізняються своєю епатажністю. Проте це не означає, що цей музичний напрям не може бути придатним для передавання патріотичних настроїв, думок, закликів. Навпаки, рок-музика - благодатне підґрунтя для цього.

  Рок є ритмічним, заразливим. Згадаємо такі гурти, як Океан Ельзи, Кому Вниз, Без Обмежень, Тінь Сонця. Всі ці гурти творять у стилі рок-музики, є самобутніми, талановитими. Але, головне, що українські музиканти використовують пісні як засіб впливу на свідомість народу: закликають до боротьби проти ворога, просять про до солдатам, розповідають історії, які збуджують патріотичні настрої. Я з впевненістю можу сказати, що рок-музика - ідеальний засіб для передавання патріотичних настроїв.

4,5(82 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ