М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
SLT1337
SLT1337
05.03.2021 06:30 •  Українська мова

І 4. Укажіть варіант, у якому правильно визначено рід, число, відмінок прикметни-
ків. .
а) Легким - чоловічий рід, одина, орудний відмінок;
б) високого - середній рід, однина, давальний відмінок;
в) сильній - жіночий рід, мнозина, давальний відмінок;
г) мужніми множина, місцевий відмінок

👇
Ответ:
fedor1daniil12
fedor1daniil12
05.03.2021

а) Легким - чоловічий рід, одина, орудний відмінок

Надеюсь :)

4,6(46 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Colnre
Colnre
05.03.2021
1)минає(==, дієслово) літо(__іменник), осінь(___,ім.)вже (частка)бреде(==, дієслово),лісів(_ _ _, ім.)багрянець(___,ім)торкнувся(==, дієсл.) вересневий(~~~,прикм.), і(спол.) пахне(==,дієсл.) чебрецем(_ _, ім.), і(спол.) листя(_ _,ім.) де-не- де(присл.), кружляючи лягає під деревами( все речення суцільною _._._.). Речення: розповідне,неокличне, складне, з різними видами зв'язку :сполучникове(складносурядне) і безсполучникове. 1 речення(минає літо): просте, повне, двоскладне,непоширене, неускладнене;; 2. Речення(осінь вже бреде): просте, повне,двоскладне, непоширене, неускладене;; 3речення(лісів багрянець торкнувся вересневий): просте, повне, двоскладне, поширене, неускладене. 4 речення(і пахне чебрецем): просте, повне,односкладне,поширене, неускладене. 5 речення(і листя ): просте, повне, односкладне, поширене, ускладнене дієприслівниковим зворотом.. 1і2 речення - безсполучниковим зв'язком; 2і 3- безсполучниковим; 3і4- сполучниковим сурядності; 4і5- сполучником сурядності.
4,7(65 оценок)
Ответ:
ngjjndnd
ngjjndnd
05.03.2021

Объяснение:Життя кожної людини складається із безлічі рішень, яка вона приймає щодня, щогодини, щохвилини. І кожного разу ми змушені робити свій остаточний та незворотній вибір на користь того чи іншого варіанту. Щоденно кожен з нас робить безліч виборів – від простих до складних, від побутових до глобальних, що в подальшому будуть мати суттєвий вплив на все подальше життя. Інколи вибір легко зробити, а деколи потрібно зважено підійти до варіантів, що пропонуються. Із часом приймати рішення стає все складніше адже наш вибір постійно зіштовхується з інтересами та поглядами оточуючих людей.

Безперечно, під час прийняття рішення стосовно конкретних речей, ми аналізуємо всі плюси та мінуси різних варіантів. Але навіть у цьому випадку ми не можемо до кінця бути впевненими в тому, що згодом все буде саме так, як ми того бажаємо. До того ж ми не знаємо, як би розгорнулись події, якби ми віддали перевагу іншому варіанту. Життя – річ непередбачувана, і спланувати його, на жаль, заздалегідь неможливо. Яскравий приклад: обрана професія може через декілька років просто набриднути чи й взагалі стати непотрібною ринку праці. Але хто про це може достеменно знати наперед? Єдине, що нам під силу точно, це вибір власних принципів, якими ми буду керуватися при прийнятті важливих рішень.

Скоріш за все, під життєвим вибором людини мається на увазі її ставлення та те, як вона сприймає життя та оточуючих людей; як вона сприймає ті засоби, яка людина вибирає для себе аби досягти певні поставлені перед собою цілі. Для когось в пріоритеті життя по правді та за підказками серця, а для когось більшою мотивацією являються матеріальні блага. І якщо перший крокує по життю власним шляхом, долаючи труднощі та складнощі, знаходить своє щастя, самореалізацію, то інший більше за все намагається мати якнайбільше грошей, обіймати високі посади, мати в своєму розпорядженні солідну автівку тощо. Такі члени нашого соціуму навряд чи отримують від життя справжнє задоволення – лише заздрість з боку оточуючих є його щоденним супутником.

4,8(52 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ