- Привіт , Олено.
- Привіт.
- На уроці ми вивчали складносурядні і складнопідрядні речення, але я трохи не зрозуміла, можешь, будь - ласка пояснити мені?
- Так, звісно. Ну напевно, давай розпочнемо с самого головного, що ж це таке складносурядні и складнопідрядні речення і як іх розрізняють.
- Я тебе уважно слухаю.
- Складносурядне речення- це кілька простих речень об’єднані в одне.
- Гаразд, а що до виділення складнопідрядного речення комами?
- Прості речення, що входять до складносурядного, відокремлюються одне від одного комою, крапкою з комою або тире.
- Добре, а що таке складнопідрядні речення?
- Складнопідря́дне ре́чення — складнеречення, в якому одне просте речення є головним, а інше (підрядне) граматично залежить від головного і з'єднується з ним за до підрядного сполучника або сполучного слова.
- І все?
- Поки що, так, але в складнопідрядному речені є багато сполучників, які ми будемо вивчати на наступному уроці, так що раджу тобі уважно слухати !
- Дякую тобі.
Відповідь:
Родинно-побутові пісні — це ліричні поетично-музичні твори, в яких відбиті почуття, переживання, думки людини, пов´язані з її особистим життям, подіями в сім´ї, родинними стосунками.
За тематикою вони поділяються на чотири великі групи:
1) пісні про кохання (дошлюбні взаємини);
2) пісні про сімейне життя (родинні стосунки);
3) пісні про трагічні сімейні обставини, пов´язані з втратою членів сім´єї (вдовині, сирітські);
4) гумористично-сатиричні пісні, що стосуються усіх сімейних проблем, особистих почуттів, але висвітлюють їх у гумористичному ключі.
Пояснення:
невмирущий, неозорий, невеликий, нещира, неохайний, недосяжний, незвичайні, негайний, неугарний, незлий, незнайомий, несказанний, незрівнянний, небоже, неширокий, незгабний, ненажерливий, недоступний, негарний, неважкий, недозрілий, невблаганний, непохитний, недбалий, негайний
окремо:
ні до чого не здатний, нікому не відомий, аж ніяк не старий, зовсім не виконаний, далеко не приємний, не глибокий а мілкий, питай не старого а бувалого, не винуватий, зовсім не такий, далеко не такий, аж ніяк не поганий, ні до чого не здатний, не бридкий а гарний, не сумний а веселий, не злий а добрий, не поганий а прекрасний, не байдужий а готовий прийти на до .
це все що я могла скласти