числ. ім. прикм. прийм. ім. ім. дієприкм. прийм. прикм. ім.
Три разки жовтуватих від часу намистин, загорнуті в руду панчоху,
дієсл. займ. прийм. ім. прийм. ім.
перейшли мені в спадок від бабусі.
Три разки - підмет, жовтуватих - означення, від часу - обставина, намистин - додаток, загорнуті в руду панчоху - означення, перейшли - присудок, мені - додаток, в спадок - обставина, від бабусі - додаток.
Р. просте, розповідне, неокличне, двоскладне, поширене,повне, ускладнене дієприкметниковим зворотом.
Объяснение:
-Найбільша країна Європи.
-В Україні, у місті Рахів, в оточенні мальовничих Карпат знаходиться географічний центр Європи.
-Посідає четверте місце у світі за кількістю громадян з вищою освітою.
-Одна з найвідоміших у світі різдвяних пісень — це «Щедрик», народна пісня, записана українським композитором Миколою Леонтовичем. Світ знає її як Carol of the Bells або Ring Christmas Bells. На You tube різні виконання «Щедрика» набирають мільйони переглядів.
-Пам’ятники відомому українському поетові Тарасу Шевченку встановлені в 1500 місцях по всьому світу.
-Найдовша печера в Україні має назву «Оптимістична» й розташована вона на Поділлі, це гіпсова печера на глибині 20м що тягнеться на 216 км. Це найдовша гіпсова печера у світі, вона поступається лише Мамонтовій печері в США.
-Український національний хор надихнув своїм виконанням колискової «Ой ходить сон коло вікон» Джорджа Гершвіна на написання майбутнього всесвітнього хіта Summertime.
Объяснение:
частина земної поверхні, в межах якої простежується постійна взаємодія суші та моря. Форми та обриси рельєфу залежать від вікових вертикальних рухів рівня моря. Велику роль у розвитку береги відіграють морські течії, припливи та відпливи, морські хвилі. Останні руйнують край суші або нагромаджують біля берегів рухомі наноси.