відповідь:
мої мрії та бажання
пояснення:
немного больше
я вважаю, що мріяти - це досить добре, оскільки так у нас є можливість перетворити буденність у яскраві, сповнені радості моменти.
своє життя мені важко уявити без мрій. саме вони надихають до нових звершень, ставлять переді мною цілі, а також просто радують, особливо тоді, коли збуваються.
як і будь-яка людина, я часто мрію про звичайні речі: щоб мені купили щось нове.
я дуже люблю подорожувати, тому найчастіше мрію про цікаву поїздку. завдяки їй можна дізнатись нове, познайомитись з новими людьми, вивчити звичаї та традиції певної країни. найбільше люблю місця з цікавою історією і ще в дитинстві я хотіла стати археологом. мрію потрапити до індії.
ще одна моя мрія - полетіти до космосу. звичайно, це звучить дивно, оскільки я - звичайна людина і щоб здійснити таке бажання потрібні великі кошти і міцне здоров’я. але мене це не лякає. у майбутньому хочу досліджувати всесвіт, можливо, знайти планети на яких теж можливе життя.
а поки я ще дитина, то тільки мрію про такі великі речі. щоб добитись чогось у житті слід добре вчитись і мати хороші умови для створення свого майбутнього. зараз в україні війна і найбільше чого я хочу - це миру як у своїй країні, так і в усьому світі.
отже, що я можу сказати як висновок: мріяти ніколи не пізно і це чудово наповнюватиме ваше життя барвами.
ответ:
роман «чорна рада» п. куліша являється видатним явищем в українській літературі, адже ніхто до цього не писав епічних творів на історичну тематику, були популярні лише вірші такого жанру. пантелеймон куліш не просто пише історичний роман, він відтворює в ньому ті проблеми, які хвилювали його самого та інших національно свідомих громадян україни. письменнику не байдужа доля рідної держави, він болісно переживає кожну історичну помилку і показує її значення для майбуття.
ми не можемо назвати український народ одним із головних героїв роману. скоріше, тут він виступає тлом подій. лише в окремі моменти народ виходить наперед, вирішує хід подій. на «чорній» раді 1663 року саме народ вирішив долю україни, обравши після смерті богдана хмельницького гетьманом івана брюховецького. зображуючи народ у цій ситуації, автор наголошує на тому, що національна гідність та свідомість людей настільки пригнічена, що їх так легко обдурити, зовсім безпідставно пообіцявши кращого життя. куліш не винить у цьому сам народ, він розуміє, що винні ти, хто протягом років принижував його, намагався повністю знищити як націю.
неможливо не звернути увагу на окремі образи людей з народу. окрему увагу є образ божого чоловіка. це кобзар, не жебрак, не , а справжній патріот, людина від бога. його не приваблює мирське життя, багатство та слава, він не вважає себе калікою. метою життя для нього є розповісти людям правду про те, що діялося і відбувається зараз на україні. не визнає божий чоловік продажності – засуджує тих кобзарів, що стали придворними співцями за об`їдки з панського столу. на мою думку, в образі божого чоловіка п. куліш показує нам совість українського народу, його сумління.
викликає цікавість і образ василя невольника. цей образ можна назвати неоднозначним. з одного боку – це колишній вправний козак, який знав грамоту, добре орієнтувався і на дніпрі, і в українських степах. з іншого – це зламана неволею особистість. василь у душі не може примиритися з тим, що йому, хороброму й відважному козаку, доводиться прислужувати та догоджати. недарма куліш дав героєві прізвище невольник. та все ж таки рабство у череваня, хай навіть воно було добровільне, доконало василя невольника. чи не хотів пантелеймон куліш показати, що буде з усм нашим народом, нащадками вільних козаків, якщо ми приймемо неволю та змиримося з нею?
народ у «чорній раді» невіддільний від образу самої україни. автор усвідомлює його силу, але й розуміє, у чому полягає слабкість
объяснение:
ответ Б
Объяснение