М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Скласти тези будь-якого виду (цитатні, вільні, змішані тощо) запропонованої статті «Чиї ж ми діти?» Сама стаття "Чиї ж ми діти?"
Батьки і діти, діти і батьки. Одвічний клубок, тісно змотаний у родовідну cпілку. Протягом століть наш народ виробив і опрактикував мудрі моральні критерії ціеї неперервності. Вони передавалися з покоління в покоління, залишаючи по собі добру чи оганьблену славу. Добра пам'ять про батьків чи дідусів, матерів або бабусь завжди переходила і на їхніх нащадків. Саме це змушувало більшість людей увічнитися в родоводі. Але траплялися й протилежні випадки - людський осуд одного з пращурів міг також причепитисяі до дітей. 1 хоч вони в тому не були винні, іменне тавро переходило з покоління в покоління, особливо на тих, хто успадкував риси такого характеру. Родовідна пам'ять- явище у традиційному вкраїнському побуті унікальне, але, на жаль, майже не досліджене. Очевидно, мало хто вже знає, що було за обов'язок знати поіменно свій родовід від п'ятого чи навіть сьомого коліна. Пам'ять про своїх пращурів-не забаганка і тим паче не данина моді.Це була природна потреба триматися свого родоводу, оберігаючи в такий іб ciмейні реліквії й традиції та передаючи їх у спадок наступним поколінням. Тих, хто цурався чи нехтував історичною пам'яттю, зневажливо називали: «Людина без роду- племені». Ось так з роду-віку й співіснував тісний взаємозв'язок: батьки намагалися передати в спадок своїм дітям не тільки навички до праці та поведінки, але й залишити добру пам'ять про самих себе; діти ж мали за обов'язок дотримувати й далі розвивати родовідні звичаї. Так привселюдно створювався колективний літопис родинної звичаєвої пам'яті як одна з форм суспільної поведінки. Адже дитина, не засвоїівши родовідних цінностей, не все житія залишиться 1ваном, який не знатиме свого роду- племені, чиїх батьків він дитя. Звідси й зневажливе ставлення до отчого вогнища, батьківського слова, авторитету старших. На сьогодні вже втратили свою першооснову ввічливі форми вітань, зникли з ужитку вияви шляхетності, зникають традиції.. А все це — наше духовне багатство, без якого самовтрачаємося, міліємо. Саме так: там, де руйнується моральний ланцюжок між поколіннями, неодмінно з'являються лагуни. Скільки вже сплодилося таких порожнин! Щоб зліквідувати іх, мусимо починати з першеоснов i повертати народові його історичну пам'ять. 1 починати маємо з найсвятішого: хто ми і чиїх батьків діти? (3а В. Скуратівським; 346 сл.)​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Yulia542
Yulia542
07.09.2021
Сьогодні я хочу донести вам усім інформацію про братів-відеоблогерів котрі зацікавили мене своєю діяльністю вже давно. Діяльність Халберів(так вони назвали себе як в нік-нейм) почали свою діяльність в YouTube з 8 жовтня 2012 року. Справжні ім'я братів: Сергій та Влад. Вони проживають в місті Київ. Їхнє перше відео було дуже цікавим та захоплюючим, що і зацікавило мене, на те що я дивлюся відео Халберів майже кожного дня.. Їхні нові відео з'являються майже щодня, а моя цікавість гати за ними тільки збільшується. Коли брати знімають будь-яке відео для YouTube то вони намагаються зробити їхнє відео цікавим, не нудним, так як у них є багато фанатів, котрі хочуть бачити нові та процвітаючі відео хоч раз на неділю. На теперешній час вони мають 399 227 підписників на каналі HalBer, що на YouTube. Дивлячись відео цих відеоблогерів, у мене піднімається настрій якщо в мене його навіть немає. До-речі, іноді в їхніх відео присутня інша відеоблогерша- Мар'яна Рожкова(її канал MaryanaRo), частенько з нею вони знімають відео котрі мають назву Chalendge-... Цих "Челенджів" у Халберів з Мар'яною дуже багато: "Musik-Chaledge"; " Foto-Chalenge" та багато інших...Час на моїх олюблених відеоблогерів і їхніх відео я завжди відокремлюю після того, як зроблю всі свої важливі справи…Після добрих справ, потрібно добре відпочити, а отже- це саме час на моїх олюблених відеоблогерів і їхніх чудесних відео...))
4,8(11 оценок)
Ответ:
85396ira
85396ira
07.09.2021
Речення з однорідними підметами.
Людина, птиця і бджола люблять погожу днину.

Речення з однорідними присудками.
1. Яким любив і шанував жайворонків.
2. Ми зустріли і провели друзів.
3. В небі сіяли зірки й виблискували в темній, як криця, воді.

Однорідні прикладки.
1. Художник-гуманіст, активний учасник руху за мир, за дружбу між народами, цілковите право сказати про себе: "Я належу людству".
2. Козланюк-прозаїк намагався розвивати традиції таких визначних літописців, як Іван Франко, Марко Черемшина, Василь Стефаник.
3. Всій країні стали відомі імена дослідників граматичного ладу української мови, такі як Євген Тимченко, Агатангел Кримський тощо. 

Однорідні додатки
1. Твори Івана Франка захоплюють читача силою художнього слова, високою емоційністю художніх образів, глибиною думки й почуття.
2. Яким любив жайворонків, полиновий тлін, сонячні дні, тишу.

Однорідні обставини.
1. На північ, на південь, на захід, на схід, над трупами вигуків вночі.
2. Вчора і сьогодні, у місті і в селі, поширювався дух незалежності, дух державності, вимріяної і вистражданої цілими поколіннями людей.
4,4(6 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ