З'являться
По складам: з'яв-ля́-ться (3 склади; наголос на 2-му складі).
[ зй’авл’а́ц’:а ]
з' [ з ] - приголосний, дзвінкий парний, твердий парний
я⟨[ й’ ] – приголосний, сонорний, дзвінкий непарний, м'який непарний.
[ а ]– голосний, ненаголошений
в [ в ] - приголосний, дзвінкий непарний, сонорний, твердий непарний
л [ л’ ] - приголосний, дзвінкий непарний, сонорний, м'який парний
я́ [ а́ ] - голосний, наголошений
тьс [ ц’: ] - приголосний, глухий парний, м'який парний
я [ а ] - голосний, ненаголошений
9 букв - 8 звуків
Объяснение:
Привет Юра!
Как у тебя дела?
Когда приедешь в гости?
обязательно приезжай в Киев,я тебе расскажу почему.
О Киеве, правда, можно говорить с нежностью – ведь он один из самых древних городов Европы, появился еще в середине I тысячелетия. С одной из его смотровых площадок видны все места полулегендарных битв и сражений. И, конечно же, Киев изумительно красивый город.
А рядом с этой смотровой площадкой – одно их древнейших сооружений города. Тысячелетний храм – собор Софии Киевской. Не святой Софии, как иногда можно подумать, а мудрости Господней. Во всей Европе только несколько соборов посвящены мудрости, и киевский – один из них.
Золотые купола Киево-Печерской лавры когда-то были видны пешему путнику за сутки до прихода в город. Каждый православный почитал за обязанность хоть раз в жизни побывать в Киеве, поклониться святым местам, тем, откуда пошла земля русская.
ответ:Містичний замок
Чарівне Закарпаття милує неповторними краєвидами, багатством кольорів та незабутніми панорамами всіх тих, хто приїжджає в гості та живе тут. Одним із найвидатніших місць області є справжній замок Паланок, який захоплює нас своїм силуетом при сході раннього сонечка.
Дивна назва цієї історичної пам'ятки походить від маленького містечка, оточеного полями та ровом з водою, що знаходиться біля підняжжя 68-метрової гори, на якій він і розташований. Говорять, що перша споруда, яка згодом перетворилася у сучасний замок, була збудована білими хорватами в X ст., які проживали тут. Першим володарем міцної фортеці став князь Федір Корятович, який перетворив її у свою резиденцію. Він же викопав величезний колодязь, з якого, за легендою, кожну ніч виє чорт. Навколо споруди ростуть зелені дерева. Вони, наче піднімають догори весь могутній замок, вершини якого доторкаються до блакитного неба.
Споруда має три захисні фортеці, під якими розташовані підвали. Замок оточений глибоким ровом, через який можна пройти по дерев'яному мосту. Передня частина непримітна, з трьома невеличкими вікнами та загадковим порталом, за яким ти опиняєшся в іншому вимірі простору та часу, адже містична атмосфера палацу не залишить байдужим нікого. Багато людей приходять побувати там, подивитись на Мукачеве з висоти.
Сучасний стан цієї історичної пам'ятки плачевний, хоча деякі частини відреставровані. Я надіюся, що знайдуться люди, які зможуть зберегти її і для інших поколінь, адже без минулого нема майбутнього.
Мукачівський замок - один з небагатьох, який поєднав у собі декілька стилів Середньовіччя. Я горджуся тим, що завдяки Паланку про наше Закарпаття говорять навіть за кордом. Тому цінуймо та зберігаймо його!
Объяснение: