М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Будь ласка до іть! Синтаксичний розбір речення:
Правічні дуби, наповнені темінню, стоять безшелесні, в мовчанні, в якісь шляхетній величі.

👇
Ответ:
lonelyofiory
lonelyofiory
27.02.2021

Відповідь:

Пояснення:


Будь ласка до іть! Синтаксичний розбір речення: Правічні дуби, наповнені темінню, стоять безшелесні,
4,6(23 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Сонькамя
Сонькамя
27.02.2021
Я вважаю, що людина вчиться протягом усього свого життя. І навіть якщо вона старанно гризла граніт наки в школі та університеті, то впродовж життя ця особа дізнається багато нового.

По-перше, світ постійно змінюється, розвиваються технології, які роблять життя простішим. І для того, щоб жити з комфортом убсучаснлму світі потрібно вчитися користуватимя всіма благами цивілізації, що для дітей 50-60-х років буває важко. Яскравим прикладом з мого життя є моя бабуся. Вона закінчила школу на відмінно, а університет з червоним дипломом. Здавалося б чому ще вчитися? Але зараз бабуся вчиться користуватися комп'ютером, бо сучасний світ вимагає цього від неї. Незважаючи на всі свої знання, протягом життя вона вчиться чомусь новому.

По-друге, є люди, які впродовж життя навчаються, вдосконалюють себе і свої навички. Для того, щоб досягти вершинт своєї майстерності. Вони постійно вчаться інколи навіть все їхнє життя. Яскравим прикладом з української літератури є образ Степана Радченка із роману "Місто" Валер'яна Підмогильного. Степан протягом усього твору вчиться чомусь новому. І разом з здобутими знаннями він еволюціонує з сільського хлопчини в міського письменника. І в кінці роману за до надбаних знань Степан стає відомим письменником.

Отже, незважаючи на вік людина завжди може дізнатися те, чого раніше не знала. І не важливо чи вчитися всупереч певних обставин, чи для саморозвитку. Головне - це не треба цього боятися чи соромитися.
4,8(67 оценок)
Ответ:
Granger341
Granger341
27.02.2021

чотири посли, вісім куріпок, три імені,десять імен,дев'ять міністрів,двадцять чотири пари джинс, дві пари ножиць, три варіанти, шість інженерів,п'ятнадцять спортсменів, чотири друга, два півня, шістдесят сім курчат, чотири порося, дев'ятносто три індичати, два цуценя, три матері, п'ятдесят три жінки, сорок три юнака, тридцять дві обценьки, дві обценьки, сімсот п'ятдесят два громадяна, п'ятсот дев'яносто три селянина, чотири ведмежа, чотирнадцять телят, двадцять три каченяти, шість жирафів, п'ять слонів, два племені, дев'ять вишивальниць, чотири збори, шість засідань, три двері, три дерев'яних весла, дві твої усмішки, чотири гарних захістників, три мамині поради, два

сатиричні вірша, чотири гніде лоши

Объяснение:

4,5(37 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ