М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Запишіть речення, розставте пропущені розділові знаки. Підкресліть члени речення, надпишіть над кожним словом частину мови, дайте загальну характеристику
всій конструкції, накресліть схему речення.
Не забувай добре ім’я краще за будь-яке багатство.​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Рамина1111111
Рамина1111111
17.06.2022

Дуже часто стається так, що людина в реальному житті і в Інтернеті – нібито різна людина. Чому це так? Мабуть, тому, що в Інтернеті кожна особистість відчуває себе більш захищеною і не відчуває необхідності відповідати за свої вчинки. Інтернет – широкий простір, у якому можна собі дозволити все. Я намагаюсь як в Інтернеті, так і в реальному житті бути собою, залишатися людиною.

Я прагну жити не лише віртуальним життям. Я вважаю, що Всесвітня павутина має чимало переваг. Проте світом Інтернету не варто захоплюватись аж занадто. Адже навколо нас вирує життя, яке ми можемо просто пропустити, знаходячись у іншій реальності. Не варто відмовлятись від прогулянок, пікніків, нових знайомств у реальному житті. А головне – слід бути собою у будь-якому вимірі.

4,8(24 оценок)
Ответ:
elizaveta2001kz
elizaveta2001kz
17.06.2022
1. Відредагувати речення:
1. Вставка-ярмарка проходить за адресом: вул. Жуковського, 65.2;
2. Місцеві влада заборонили проведення мітингу;
3. Виробництво скоротилося через нестачу ;
4. Його прізвище не відоме;
5. Цей тезис не сеперечить раніше затвердженому рішеню;
 6. Створено тенети підприємств та управлінь.

2. Визначити число наведених іменників:
Жарт (однина), чоботи(множина), радість (однина), Апенніни (множина), Запоріжжя(однина), солома (множина), городина (множина), хитрощі (множина), ножиці (множина), любов (однина), макарони(множина), Бердянськ (однина), лимонад (однина), Франко (однина), воротар(однина), крохмаль(множина), молодь (множина), завідуючий(однина), демонстрація(однина), мрія(однина), молоко(множина), духи (однина), Альпи(множина), товар(однина), аспірин(однина), Чрнівці(однина), дебати(множина), цукор(множина), студенство (однина), вугілля(множина), ліс(однина), дріжджі(однина), глина( однина), козацтво(однина), Піренеї(множина), сталь(однина), туман(однина), людство(однина), граблі(множина), дрова(множина), кахлі(множина), цемент(однина), малеча(однина), фінанси(множина), гроші(множина), Київ(однина), лижі(множина), шахи(множина), ворота(множина).
4,4(39 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ