М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Andreytsoy1
Andreytsoy1
17.11.2021 11:58 •  Українська мова

Тексту-розповіді (за бажанням, опису) на одну з тем: «Мої улюблені квіти», «Шкільний сад», «Що ми побачили в лісі». Обсяг - 10-12 речень.
Головна умова: максимально вводити в текст однорідні члени речення з узагальнювальними словами. Під час оцінювання буду враховувати різноманітність конструкцій. Подбайте про те, щоб однорідність виражалась різними членами речення (не тільки підметами чи означеннями), також позиція узагальнювального слова змінювалась: перед однорідними членами та після них. Не забувайте про розділові знаки між однорідними членами речення.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Дієслово — частина мови, яка за кількістю слів є однією з найчисельніших. дієслова ми використовуємо в кожному реченні. завдання, пов’язані з дієсловом, є в кожному тесті зно. тому не зволікайте і вивчайте дієслово детальніше!

дієсловом називається частина мови, яка означає дію або стан предмета як процес і відповідає на питання: що робить (робив, зробив, робитиме, зробить, робив би, зробив би тощо) предмет?
що з ним робиться (робилося, робитиметься, зробиться, робилося б, зробилося б тощо)? наприклад: читає, читає прийшов, малюватиму, морозило тощо.
діслово може означати

переміщення у просторі: бігти, йти;
процес мовлення: говорити, теревенити;
стан особи чи предмета: сидіти, висіти;
ставлення до когось або чогось: ненавидіти, кохати;
процес сприйняття органами чуття: бачити, чути, нюхати;
конкретну фізичну дію: вмиватися, читати;
процес мислення: думати, мудрувати;
бажання: хотіти, прагнути, воліти;
зміни: молодіти, сивіти.
дієслово в реченні найчастіше виконує функцію присудка: про все ти співаєш: про сльози і сміх, про молодість, битвами грізну…
4,7(27 оценок)
Ответ:

ответ: І всі ми вірили, що руками розіб'ємо скалу, роздробимо граніт.

1. Речення - розповідне, неокличне, складне, з сполучниковим зв'язком.

2. Сполучник що - простий з'ясувальний сполучник підрядності.

3. Речення - складнопідрядне, двокомпонентне ( складається з двох частин).

4. Перша частина - головна:

І всі ми вірили ... -  розповідне, неокличне, двоскладне ( підмет простий, виражений займенником ми; присудок простий дієслівний, виражений дієсловом вірили), поширене ( означення - ми ( які?) всі- узгоджене означення, виражене означальним займенником всі), неускладнене, повне.

5. Друга частина - підрядна, з'єднана підрядним зв'язком ( підрядна з'ясувальна), відноситься до присудка в головній частині і відповідає на питання - вірили у що?:

... що руками розіб'ємо скалу, роздробимо граніт. - розповідне, неокличне, односкладне ( означено-особове: однорідні присудки - розіб'ємо, роздробимо - прості дієслівні, виражені дієсловом), поширене ( додатки: 1) розіб'ємо, роздробимо чим? руками - непрямий додаток, виражений іменником в орудному відмінку; 2) розіб'ємо що? скалу - прямий додаток, виражений іменником в знахідному відмінку без прийменника; 3) роздробимо що? граніт - прямий додаток, виражений іменником в знахідному відмінку без прийменника), повне, ускладнене однорідними присудками.

6. Між першим і другим реченнями ставиться кома, тому що між ними підрядний зв'язок. У другому реченні ставиться кома між однорідними членами речення.

7. В додатку підкреслені всі члени речення і визначені частини мови.

8. В додатку складена схема речення .

Объяснение:


Синтаксичний розбір речення :і всі ми вірили що руками розіб'ємо скалу роздробимо граніт
4,8(37 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ