ответ:
на нашій планеті живе безліч людей, котрі мають свої почуття, свої думки і свою долю. кожне наше рішення, кожний крок – змінює нашу життєву стежинку. у одних людей, котрі присвятили своє життя родині, дітям та взаємним почуттям – стежка квітуча та хвиляста. в інших, хто усе життя пробув на самоті – вона в темних плямах.
ще з народження нас оточують батьки та друзі, котрі повчають і нам у якихось життєвих рішеннях. але, коли людині виповнюється вісімнадцять років, її життя вже лише в її руках. і саме від неї залежить те, якою саме буде її доля. ми вибираємо собі друзів, другу половинку, кар’єру. все це – підґрунтя нашого життя. і у цьому ми переконуємося навіть у творах т.г.шевченка. у своїх віршах він не раз закликав людей боротись за справедливість, за свої права та за свою долю. закликами до дії увесь «кобзар», що не може не розчулити навіть саму міцну душу людини.
і, читаючи такі поеми, як «катерина», «причинна» та інші ми бачимо, які тяжкі рішення доводилося приймати головним героям, котрі назавжди змінюють усе їх життя.
ми – господарі своєї долі. ніхто не має права робити за нас нашу історію. навіть маленькі кроки до майбутнього вже змінюють щось у нашій життєвій стежинці. завдяки віршам шевченко, ми розуміємо, що, якою би не була дорога на нашій стежці, людина в праві її змінити. для нас зараз наша майбутня дорога – це навчання. воно прокладе нам шлях до дорослого життя, і саме ми – майбутні господарі цього життя.
объяснение:
ответ:
моя будующая работа - рижисёр . профессия режиссера, будь то сфера кино, телевидения или театра, является интересной. она дает человеку возможность творческой реализации. возможно, я выберу эту профессию себе.
какие требования предъявляются к это умение мыслить неординарно, выходить за рамки стереотипов общества, мышления окружающих и собственного мышления. только так режиссер способен в своем произведении показать что-то новое, «свежее» для людей.
есть, разумеется, режиссер, которого я уважаю больше других. это режиссер кино, и его имя известно даже ежу. режиссер этот – чарли чаплин. он умер давно, но фильмы его до сих пор остаются легендой.
мастерство чаплина было в том, что он умел находить смешное и важное в самых простых вещах. его комедии - это удовольствие для зрителей в мелочах: в том, как герои носятся и решают свои проблемы, как они смеются, какие чувства испытывают. чаплин умел поставить героев в такие неловкие и забавные положения, что каждый зритель тут же со смехом узнавал самого себя, своих близких или знакомых.
steepto
дочь панина пошла по стопам отца: это фото шокировало
okaynews
муж фотографировал жену у моря: рассмотрев фото, они ахнули
okaynews
на дне волги нашли машину: когда ее открыли, люди начали кричать!
mixerbest
я видел последний фильм чаплина «графиня из гонконга», о эмигрантке. наверное, лучшее, что показал в нем чаплин – это женскую красоту, очарование. он не стеснялся показывать крупные планы лиц, мимику, бурные и резкие движения и умел этим передать особенности характера людей, их эмоции.
режиссеру рекомендуется иметь побольше энергии, уметь общаться с людьми, находить общий язык с самыми разными слоями общества. хороший режиссер наблюдателен, хорошо понимает людей, даже чудаков, и чувствует их.
ну, конечно, режиссеру важно быть еще и умелым организатором, уметь донести свое видение, точку зрения, отстоять их перед продюсерами, актерами, техническими сотрудниками и другими своими коллегами.
объяснение:
нашёл в интернете
Людина ззовні не така як всередині. Людина може бути не красивою, але розумною, доброю, талантливою. Якщо ти будеш судити людину за її зовнішністю, знай що це - не правильно. Завжди шукати в людях птрібно лише щось добре, а не погане і найгірше. Людина красива завжди за серцем, а не за обличчям.