М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Strong996
Strong996
12.09.2020 08:08 •  Українська мова

Записати рецепт смачної страви, увівши числівники
числівники словами

👇
Ответ:
pestowasonya
pestowasonya
12.09.2020

Відповідь:

Смажений курча з сиром фета.

Інгредієнти:

Сто двадцять грамів сиру фета;

Три зубчики часнику, подрібненого

Одна друга чайної ложки червоного перцю, або за смаком

Одна чайна ложка свіжомеленого чорного перцю

Один лимон, цедра і сік

Дві чайні ложки сушеного орегано

Три столові ложки оливкової олії

Два кілограми тушки курки або курчати

Дві гілочки свіжого розмарину, орегано

Дві столові ложки курячого бульйону або за необхідності

іб приготування:

Розкришите сир фета в миску. Додайте часник, лимонний сік, пластівці червоного перцю, чорний перець, цедру лимона, орегано і три столові ложки оливкової олії. Змішайте і зробіть гладку пасту. Залиште трохи лимонного соку для соусу.

Розігрійте духовку до двохсот градусів.

Приправте курячу порожнину сіллю і сумішшю спецій розмарину і орегано. Зв'яжіть ноги мотузкою, приправте сіллю і підправте кінчики крил. Покладіть курку в жаровню.

Протолкніте невеликий гумовий шпатель між шкірою та м'ясом і продовжуйте послаблювати шкіру до самого крила. Повторіть з іншого боку. Покладіть начинку з фети під шкіру.Розгладьте поверхню шкірочки, щоб рівномірно розподілити наповнення під нею. Повторюйте, поки начинка не закінчиться.Натріть курку оливковою олією. Посипте зверху кайенским перцем і сіллю.

Смажте в попередньо розігрітій духовці до тих пір, поки термометр миттєвого зчитування, вставлений в саму товсту частину стегна не покаже від шістдесяти восьми до сімдесяти одного градуса. Запікайте близько однієї години і десяти хвилин. Дайте м'ясу відпочити п'ятнадцять хвилин.

Поки курка відпочиває, змішайте стекший курячий жир і лимонний сік. Поставте на середній вогонь і використовуйте сік, щоб дегазувати шматочки коричневого кольору з дна сковороди. Додайте бульйон і приправи за смаком.

Подавайте курку з лимонним соусом.

4,7(48 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Cennet55
Cennet55
12.09.2020
Справжній друг має бути хазяїном свого слова, мати сучасні погляди на життя, уміти відстоювати свою точку зору. Ще я хочу, щоб людина, з якою я дружу, уміла поводитися в суспільстві і завжди залишалася самим собою. Я хочу, щоб він поважав людську особистість, а тому завжди був поблажливим, м’яким і поступливим.
Якостей, які повинен мати справжній друг, дуже багато, але передусім він має бути дійсно справжнім, а не підробним.
Справжній друг той, який прийде на до завжди. Народна мудрість свідчить: «Не май ста рублів, а май сто друзів».
4,8(9 оценок)
Ответ:
mahamde
mahamde
12.09.2020
Психологи кажуть, що справжній компроміс - вміння пожертвувати меншим, щоб в результаті отримати більше. Давай розберемося, як це правильно робити. Ти дуже пишаєшся тим, що у відносинах зі своїм чоловіком ніколи не йдеш на компроміс. Не зійдетеся, наприклад, в думках, на яке кіно відправитися суботнім вечором, і ти замовкає.

Мовчати ти, звичайно, вмієш талановито: не розмовляєш із чоловіком, немов не помічаєш. Чоловік після декількох годин інтриги в мовчанку капітулює. Але от парадокс: начебто все відбувається так, як хочеться тобі, але ти останнім часом ходиш незадоволена: помічаєш, що щось у відносинах змінилося, з'явилася холодність, чоловік майже нічого не пропонує тобі, більше часу став проводити на роботі або в компанії друзів. І ось ти та інші не менш принципові панночки, що хочете бути щасливими в особистому житті, повинні згадати поради сімейних психологів: застава гармонійних відносин - це, насамперед, вміння вести діалог і йти на компроміс. 

Хочеш жити в злагоді - погодься! Так уже виходить, що мистецтвом компромісів - умінням пожертвувати меншим, щоб в результаті отримати більшу, у шлюбі відають жінки. Ми повинні бути тонше, гнучкіше, мудрішими, відхідливі. Тільки зверни увагу: все це зовсім не означає, що дами повинні завжди йти на поступки і в усьому погоджуватися зі своїми благовірними. Такі односторонні поступки ні до чого доброго не приведуть. Рано чи пізно вічно поступається сторона, незадоволена цим фактом, все одно забуде всі свої благі наміри і заявить: "Набридло! Досить!" По-хорошому, на поступки доведеться йти і другій половинці. Але от біда, вона вже й забула, як це робиться, адже весь цей час лише прихильно приймала. Загалом, ситуація виходить тупиковою. Для цього ми повинні користуватися компромісом - умінням пожертвувати меншим, щоб в результаті отримати більше. Щоб ситуацію змінити, ми повинні вміти знаходити компроміси і вчасно пропонувати їх нашим коханим. А якщо при цьому ти зможеш переконати коханого, що це його ініціатива, що це він - розумниця, світла голова і кращий на світі чоловік - запропонував такий блискучий вихід із ситуації, то це і зовсім вищий пілотаж. 

Поступки за правилами Щоб компроміс (у хорошому сенсі цього слова) в сімейних відносинах повністю себе виправдав, "користуватися" їм потрібно, дотримуючись правил. Щоб досягти згоди, чимось поступитися повинні обидва партнера. Наприклад, він хоче піти на футбол, а вона на концерт улюбленої співачки. Обговоривши всі можливі "за" і "проти", вони, щоб нікому не було образливо, вирішують піти ... в кіно на фільм, який обидва хотіли подивитися або знаходять інше компромісне рішення. В результаті і він, і вона залишилися задоволені тим, як провели вечір. 

Існує правило , за яким той, хто пропонує компроміс, повинен спочатку поступитися партнерові, і лише потім подумати про поступки для себе. Причому робити це потрібно добровільно, не перетворюючи його на своєрідний шантаж: Ти мені - я тобі. Наприклад, ти хочеш піти в кафе з'їсти шоколадний десерт, а він мріє про піцу. Тоді ти пропонуєш: давай сьогодні дійсно підемо в піцерію, і я обмежуся овочевим салатом, а наступного разу ми неодмінно підемо в кафе-кондитерську. Будь вдячна за поступки. Навіть якщо коханий не довів обіцяне до кінця. Скажімо, ти просила його прибрати в квартирі. І хоча у партнера були інші плани, він поступився. Він склав речі в гардероб, пропилососив, а ось витерти пил забув. Не варто вказувати йому на "хвости", навпаки, подякуй його. Здається, після цього партнер буде куди частіше йти назустріч. І взагалі компроміс справа хороша.
4,7(50 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ