М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
вика87
вика87
27.12.2022 10:17 •  Українська мова

Написати переваги і недоліки гаджетів​

👇
Ответ:
spacgumenmari1
spacgumenmari1
27.12.2022

Переваги:

- Різноманітні ґаджети дозволяють здійснювати швидку комунікацію та пришвидшують пошук інформації. Адже легше надіслати лист електронною поштою чи повідомлення у соцмережі, ніж звичайною поштою. А інтернет дає можливість швидкого пошуку відповідей на запитання та значеннь певних понять;

 - Ґаджети відіграють одну із провідних ролей у сучасному освітньому процесі. Уже дошкільнят за до різноманітних програм та ігор можна навчити розрізняти форми, кольори, вивчити назви тварин чи рослини, вчитися рахувати, читати, писати;

 - Ґаджети – один із ів зайняти дитину під час нудної подорожі, наприклад, в маршрутці чи поїзді. Це може бути як гра на планшеті чи телефоні, так і читання електронної книги;

 - Батьки можуть використовувати ґаджети для заохочення, як «бонус» за прибирання в кімнаті чи зроблені уроки.

Недоліки:

- Спершу може здатися, що ґаджети впливають негативно лише на зір. Проте це далеко не все. Часте використання різноманітних девайсів може призвести до порушень кількох органів почуттів: псування зору та слуху, зниження тактильних відчуттів.

- Здавалося б, що рухи пальців під час комп’ютерної гри мали б сприяти розвитку дрібної моторики рук дитини, але це хибна думка. Насправді, у цих рухах задіяна мінімальна кількість м’язів пальців, тому дрібна моторика рук лише погіршується.

- Під час тривалого сидіння за комп’ютером дитина довго перебуває в одній нерухомій позі. Це може призвести до проблем з диханням, а постійна напруженість тіла, зокрема шиї та хребта, погіршує кровообіг та приводить до болю у спині.

- Окрім того, ІТ-залежність призводить до ігнорування активних ігор та прогулянок, що не лише шкодить імунітету, але й призводить по погіршення обміну речовин та ожиріння.

4,8(64 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Disengaliev
Disengaliev
27.12.2022

Объяснение:художник-портретист, диск-жокей, експрес-пошта, євроринок, завод-гігант, інтерфаза, віце-президент, карт-бланш, кокер-спаніель, кока-кольний, зменшено-пестливий, дівчина-горлиця, навчально-тренувальний, національно-державний, легкокрилий, заввідділу, завлаб, завліт, завкадрами, креп-сатин, першопочаток, люля-кебаб, льотчик-випробувач, самовимогливий, лісо-транспортний, літерно-звуковий, лірично-пісенний, лінійно-стрічковий, лінгвокультурний, Лисичка-сестричка, кіло-тонна, кіловат-година, суспільно-трудовий, історико-філологічний, ля-ля-ля, сон-трава

4,5(40 оценок)
Ответ:
superman48
superman48
27.12.2022
Все игроки становятся у одной условной линии (например стены) - очень удобно, например, было играть в беседках в детском саду. Выбирается водящий. Он говорит:
Гуси-гусиКоманда отвечает:Га-га-гаВодящий:Есть хотите?Команда:Да-да-даВодящий:Ну летите!Команда:Нам нельзя.
Серый волк под горой,
Не пускает нас домой.Водящий:Ну летите как хотите, только крылья берегите! После этого вся команда перебегает за вторую условную линию (или к другой стене беседки). Водящий пытается поймать (не засалить, а именно схватить и удержать) какого-нибудь игрока или даже двух. Тот, кого поймали, присоединяется к водящему, и все повторяется сначала, но ловят уже два игрока остальных. Игра продолжается до тех пор, пока непойманным не останется один "гусь" - этот игрок и считается выигравшим. 
4,4(32 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ