М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
selix2017
selix2017
27.03.2021 08:05 •  Українська мова

Напиши розповiдь за малюнком.вправа 59.стр.30 4 класс

👇
Ответ:
Masha36127
Masha36127
27.03.2021
Наталка, Миколка і Василько пішли до лісу. Раптом Наталка почула якийсь звук. Вона покликала своїх друзів та вони разом пішли в ту сторону. 
Коли діти підійшли ближче, то побачили струмок. Але він дзюрчав все тихіше й тихіше. На початку струмка була гора каміння. У дітей із собою були відерце, дві лопати і граблі. 
Наталка, Василько й Миколка прибрали каміння і дали шлях водяному потоку. В ньому заіскрилась чиста вода і почала вибігати срібним струмочком. 
Ось так діти врятували джерело.
4,8(63 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
MissKaprizz99
MissKaprizz99
27.03.2021
Укожної людини є своє улюблене заняття, і хто то пише вірші, інший проявляє свою творчість в написанні полотен, а третій займається вокалом. і це є хобі людини.адже щоб співати або займатися вокалом, потрібно теж покликання і повинен бути талант.адже деякі взагалі співати не вміють навіть в загальному хорі, тому що говорять про таких, що йому ведмідь наступив на вухо.а я люблю співати, особливо в хвилини радості, коли співає моя душа, і мені це ще в дитинстві.мені здавалося, що я буду співачкою, і часто ставила для гостей і батьків концерти, і навіть за заявками. і вокал залишився моїм хобі. але із задоволенням завжди дивлюся на талановитих людей, які не є співцями і беруть участь в різних творчих пісенних конкурсах.і там наочно видно, як хобі може перетворитися в процесію людини
4,4(15 оценок)
Ответ:
оу1щи
оу1щи
27.03.2021
Що таке щастя, кожен розуміє по-своєму, адже кожен з нас — індивідуальність, що має власні інтереси та уподобання. для когось щастя—це мати автомобіль найновішої моделі, добре облаштовану квартиру з меблями, від яких тріщать стіни, та гаманець, наповнений зеленими папірцями —доларами. можливо, це і є якась сота частина щастя. а може, й ні.але, на мій погляд, щастя усе ж таки не в цьому. щастя — це мати вірних, незрадливих друзів, здатних у будь-яку хвилину прийти до тебе на .я знаю, якщо станеться біда, я можу розраховувати на тверду руку друга. він мені порадою, він запропонує реальну . у цей же час мої друзі теж можуть розраховувати на мене. і я їх не підведу, не зраджу. тоді ж що може бути кращим за це товариство, за товариську підтримку? однією з складових частин щастя, на мій погляд, є здоров'я. не маючи його, людина відчуває себе руїною. як відомо, здоров'я неможливо купити за гроші. нехай ти будеш навіть мільярдером, але, не маючи здоров'я, будеш ти радіти своїм грошам? і тільки тоді зрозумієш, що щастя все ж таки неможливо оцінити лише в грошовому еквіваленті. скільки людей страждає від того, що у молоді роки дозволяли собі зайві речі, забуваючи про наслідки — це і нестримне вживання алкоголю, і безмірне паління, дві, а то й три пачки у день! наслідки не чекатимуть, і вже скоро такі люди відчують себе дуже хворими, адже людський організм зроблений не з заліза. тому, я вважаю, що здоров'я потрібно берегти замолоду, щоб у похилому віці не бідкатися та не звертатися до лікарів;
4,8(27 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg