М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Записати речення і їх характеристику. (означення підкреслити) 1Узгоджене, виражене прикметником.
2Узгоджене, виражене дієприкметниковим зворотом.
3Неузгоджене, виражене іменником у непрямому відмінку з прийменником.
4Неузгоджене , виражене інфінітивом.
5Неузгоджене, виражене словосполученням.

А. На південному сході хмари, просвічені сонцем.
Б. Дитячі очі виглядали з гущини.
В. Спочатку у мене була думка відмовитись.
Г. Карета швидкої до забрала її в лікарню.
Д. Година для праці настала.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
partypoison6
partypoison6
23.04.2021
1.П'ята була Домаха Карлючкiвна. Як ще змолоду дiвувала, так така була хороша, що й розказати не можна. Зростом собi невеличка: хоч у яку хату ввiйде, то головою стелi достане; суха та цибата; на головi волосся, як на кужелi вовна, а коли роззявить рот, так i лопата улiзе; нiсочок, як у рябця; а як дивиться з Конотопа очицями, так одним у Київ, а другим у Бiлагород, та й тi мов сметаною залiпленi; а личком бiленька, як чумацька сорочка, та ще к тому мов граблями уся твар її подряпана.
2.Зараз схопивсь, випозiхався, вичухався богу, нюхнув разiв тричi крiпкої роменської кабаки, прослухав, що йому читали, дав порядок i, зоставшись сам у свiтлицi, сiв на лавцi: голова йому нечесана, чуб не пiдголений, пика невмита, очi заспанi, уси розкудовченi, сорочка розхристана;
3.Ходить по хатi, ходить та й погляда на свої глечики, горщики, кухлики, де з усякого звiра i з усякої гадини є молоко, що вона з них понадоювала, перевертаючись до кожної матки усе рiзно, щоб не жахались i давались доїтись. А усi тiї глечики, горщики, водянчики, кухлики стояли деяке на полицi, iнше на миснику, було й на припiчку, було й на самiй печi; яке вже поставлене на сметану, а яке ще стояло пiд лавкою та край помийницi. Пiд полом лежали усякi трави i корiння: мнята, любисток, терлич, папороть, собаче мило, дурман, усякi реп'яхи, куряча слiпота та й багато дечого. На полу на подушках лежав кiт муруговатий та усатий, i тiльки йому й дiла, що їв та спав та коли що було надума, то зараз до своєї хазяйки i озветься: "Няв, няв!"
4,6(65 оценок)
Ответ:
ксюша1647
ксюша1647
23.04.2021
Пістоль-7б. (п"істол")-6б. 2 скл.(п") приг. м"як. дзвінк. парн.(і) -гол. ненагол.(с) -приг. тверд. глух. перн.(т) -пригол. тверд.  глух. парн.(о) -гол. нагол.(л") -пригол. м"як. дзвінк. непарн.січовик 7б. (с"ічовик) -7 зв.3 скл.(с") пригол. м"як. глух. парн.(і) гол. ненагол.(ч) пригол. тверд. глух парн. (о) гол. ненагол.(в) пригол. тверд. дзвінк. непарн.(и) гол. нагол.(к) пригол. тверд. глух парн.чайка 5б (чай" ка) 5 зв2склад(ч) пригол. тверд. глух парн.(а) гол. нагол.(й) пригол.м"як.(к) пригол. тверд. глух парн. (а) гол. ненагол.                
4,6(43 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ