В моэ1 подруги в цей вих1жний був день народження. Купивши кв1ти 1 подарунок я прийшла до не1 в гост1. Там були ще однокласники 1 к1лька 11 друз1в. Нас ждав накритий солодощами ст1м.Ми поздоровили 1мениницю 1 стали пригощатися . Пот1м вс1 танцювали 1 сп1вали карооке. Було дуже весело .
Ми звикли називати себе й суспільство, до якого належимо, українською нацією. Ми пишаємося національною історією, творимо національну культуру, розвиваємо національну економіку… А що ж означає таке популярне сьогодні слово «нація»? Учені досі не змогли дати йому точне визначення, однак стверджують, що нація – це певний колектив людей, які мають спільне походження, спільну культуру і, найголовніше, спільну мову.Українська мова ввібрала в себе все найкраще, найніжніше, найвеличніше, наймудріше, найблагородніше, найпоетичніше і найболючіше – перший крик немовляти, яким воно сповістило про свою появу на світ, і останній зойк прощання людини зі світом, дзвінкий сміх щасливої дитини .Один давньогрецький філософ казав: «Заговори, щоб я тебе побачив». Це дуже символічний вислів із глибоким змістом. Якими побачать українців інші народи, залежить від самих українців. Ми хочемо бути багатомовними та освіченими, хочемо, щоб про нас знав увесь світ. Для цього ми маємо засвітитися любов’ю передусім до рідної мови як до найсвятішого скарбу нашої нації.
Голосних звуків набагато менше, ніж приголосних, це такі як у, е, ї, і, а,о ,є, я, и, ю. Доречі літери ї, є, я, ю можуть мати 2 звуки, якщо вони стоять на початку слова чи після апострофу. акула (а к у л а)- 5 букв, 5 звуків, 3 склади. перший склад- ненаголошений, відкритий, другий-наголошений, відкритий, третій-ненаголошений, відкритий