М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Dashon2000
Dashon2000
12.04.2022 08:12 •  Українська мова

Спишіть,вставляючи з довідки звертання. поясніть розділові знаки. Лети зі мною. ти побачиш повільні,свіжі береги,де миколайчики синіють і зеленіє холодок лукавий заячий,між них розсипана гвоздика дика...обійми!2... ти ночей не доспала і водила мене у поля край села.3...з ким правда й совість входить в кожен клас,хіба вас оцінили по заслузі? А ви ж людьми учили бути нас . 4.де ви...і та неопалима купина?Хто нас ...веде повз неї?Плахкотить же поруч десь вона...5.Навчишся і сіяти й жати...І все ж ,хай які б не буливчителі,як виростеш ...не стій зобижати й найменшої кузьки на нашій землі.На промені мов на антені,повисне жайвора завіт:-Ролися...і проростай на світ ...!
ДОВІДКА:Рідна мати моя,О рідна земле,учителі наставники і друзі,Народу рідного Мойсеї,дитино,сину,жито й пшениця,зело.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
dina2607
dina2607
12.04.2022
<<У нас зараз канікули!>> радіють школярі. це просте земне слово <<канікули >> зобов'язане неба своєю появою.
У давнину каникулой називали найяскравішу і саму головну зірку в сузір'ї Великого Пса. Вона кожен раз з'являлася на небосхилі в розпал літа. У липні починалося самий жаркий час року, коли школярам і студентам давали перепочинок. На честь зірки ці дні і прозвали каникулярными.
Спочатку канікулами називали тільки літній відпочинок. Потім слово << канікули>> стало ставитися до всякого перерви в навчанні : влітку , взимку , навесні. Тому ми зараз і говоримо : << Літні канікули , зимові канікули, весняні канікули.>>
4,8(34 оценок)
Ответ:

"У нас зараз канікули-радіют школярі! Це просте земне слово канікули зобов'язане неба своєю появою. У давнину канікули називали найяскравішу і найголовнішу зірку в сузір'ї Великого Пса! Вона кожен раз з'являлася на небосхилі в розпал літа. У липні почалося найспекотніший час року, коли школярам і студентам давали перепочинок. На честь зірки ці дні і прозвали канікулярними. Спочатку канікулами називали тільки літній відпочинок. Потім слово канікули стало ставитися до всякого перерви в навчанні: влітку, взимку, навесні. Тому ми зараз і говоримо літні канікули, зимові канікули, весняні канікули

4,8(23 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ