М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
BektasB
BektasB
27.09.2022 03:33 •  Українська мова

,ЗАДАНИЕ НЕ ОЧ СЛОЖНОЕ Завдання. Перепишіть речення, розкриваючи дужки.

1. Ти спиш уже? А за старим повір'ям, у сні ростуть... Якби (то) справді так! (В. Підпалий)

2. Тебе поранили (таки)? Сідай (но)! Голову твою хоч хусткою я обів'ю (М. Бажан).

3. Слухай (бо)! Який (же) коваль (не) ставить себе над іншими ковалями в світі? (Марко Вовчок)

4. А ходи (но), мед будемо брати (Ю. Збанацький).

5. О, якби (то) вміти голубом злетіти та в житті догнати мрію голубу! (М. Ткач)

6. А от виписати новизну та велич, саме велич наших днів (по) справжньому (не) так (то) й просто (В. Козаченко).

7. (Де) далі сніжинок густішало та густішало (В. Козаченко).

8. А Замриборщ (ані) стілечки (не) розсердився (М. Стельмах).

9. Та я вже знаю (де) що (І. Цюпа).

10. Місяць повис над їхньою хатою срібною підковою, ніби прибив його хто (сь) угорі на добро та на щастя (І. Цюпа).

11. Я давненько прийшов у село, та (де) куди заходив, і (де) (про) що довідався (І. Карпенко-Карий).

👇
Открыть все ответы
Ответ:
alicegluskin
alicegluskin
27.09.2022

ответ:Зараз, наприкінці двадцятого сторіччя, ми вже, здається, знаємо роль людині у світі. Саме вона, знищивши природу, створила навколо себе «оточуюче середовище», саме вона поставила планету на край безодні своїми атомними безумствами; вона немовби загрожує усьому живому. І все ж, ми теж частина цієї природи.

Ми тримаємо і любимо домашніх тварин, ми готові віддати останні гроші, для того щоб нашим улюбленцям було зручно і смачно; ми розводимо квіти і саджаємо дерева; ми прикладаємо титанічні зусилля для того, щоб вижили види, що знаходяться

 

на грані зникнення…

Людина і природа… Ці два поняття взаємопов’язані зараз, як ніколи. Людина не може жити без природи, без голосів птахів і весінньої повені, без яскравого теплого сонця і сумного осіннього падолисту… Навіть без таких найпростіших речей ми не можемо прожити, як хліб і вода. А це теж дає нам природа.

Та вона теж залежить від нас. Сьогодні вже природа не може бути сама по собі. І люди вивчають дельфінів, люди, в основному, виправляють власні огріхи: розводять рідкісні види риб і тварин, допомагають вижити слабким, відвертають подекуди смертельну загрозу від тварин.

Зараз

 

людина стала напрочуд могутньою і безпорадною. Могутньою, бо одним натиском «червоної» кнопки ми можемо знищити свою планету, бо посилаємо у далекий космос свою розвідку — космічні апарати, бо вирощуємо у пробірці малят. Безпорадні ж ми, бо не маємо сили протистояти власній всемогутності.

Ми не можемо навіть передбачити землетрус чи виверження вулканів; сильний вітер, дощ або сніг примушують ховатися нас у власні оселі; протистояти стихіям ми не можемо.

Хоч, як на мене, усе це — не головне. А що важливо? Важливо зрозуміти одне одного, навчитися читати велику книгу природи і співпрацювати з нею. Важливо поважати свою матір-Землю і не припустити цілковитого знищення усього живого на ній. Бо коли це станеться, ми, люди, теж зникнемо, і наше основне завдання зараз — не припуститися цього.

 

Объяснение:

4,7(28 оценок)
Ответ:
Angelina07111
Angelina07111
27.09.2022

Питання охорони природи на даний момент особливо гостро постало перед людством. Потреби людей все більше зростають, а природні ресурси нашої планети не безмежні. Природні катаклізми, що забирають життя тисяч людей, відбуваються всюди, як наслідок технічного втручання в природу, випробування нових видів зброї та інших експериментів.

У стародавні часи люди дбайливіше ставилися до природи, розуміючи значимість нашого спільного дому, і намагалися жити в гармонії з навколишнім світом. У багатьох народів існували культи поклоніння стихіям - воді, вогню, землі і повітрю, як підтвердження величезного впливу зовнішніх сил на життя кожного. Століття технічного прогресу відкинув забобони, направив сили природи на службу людей, приніс нові технології, масове споживання всіх природних запасів і згубний забруднення атмосфери, води і грунту планети.

Зараз можна ставити питання так: чи потрібно людині захищати природу, або ж необхідно захищати її від людини . Точніше від людей, що живуть за принципом «Бери від життя все». Коли відбувається знищення тваринного і рослинного світу шляхом вирубки лісів, полювання на тварин, викиду шкідливих відходів, руйнування озонового шару, можна ставити під сумнів і майбутнє існування всієї нашої цивілізації. Адже в природному світі все взаємопов'язано, і порушуючи баланс, можна поступово знищити всю екосистему планети, що призведе до незворотних процесів і загибелі всього живого.

Вчені всього світу б'ють на сполох і призводять можливі сценарії загибелі планети, якщо не відбудеться переоцінки цінностей і усвідомлення руйнівної дії людей на навколишнє середовище. Звичайно, в наш час робляться спроби захисту природи. Люди намагаються очистити землю, правильно утилізуючи побутові та виробничі відходи, встановлюють системи очищення викидів в атмосферу, набувають альтернативні джерела енергії та системи вторинної переробки сировини. На жаль, ці заходи вживаються далеко не у всіх країнах світу, так як вимагають колосальних витрат в порівнянні з вже наявними технологіями.

Тільки тоді, коли кожна людина прийде до розуміння важливості захисту і збереження природи, можна буде помітити зміни на користь чистоти навколишнього нас простору. Щоб залишити нащадкам нашу Землю у всій її красі, потрібно кожен день дбайливо і дбайливо ставитися до світу навколо нас

4,4(13 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ