М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Домашнє завдання: письмово в зошиті дати відповіді на питання!• Виразно читати поезію А.Малишка "Вчителька"; ​*Завдання:* 1. Про яку пору року йдеться у вірші «Вчителька»?
2. Який час доби зображено в поезії?
3. Яке дерево росте під вікном у школі?
4. Скільки синів було у вчительки?
5. Що сталося з її синами?
6. Як поет називає свою вчительку?
7. Яких птахів згадує поет?
8. Які предмети щоденного вжитку школярів згадано у вірші?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
AngelCrazy144
AngelCrazy144
01.02.2021
У світі є дуже багато різних родин та батьків. Є, на жаль, батьки, яким не подобаються їхні діти, і вони їх виганяють на вулицю. Але більшість добрі, вони життя можуть віддати заради своєї дитини. 

У мене теж є батьки, і вони добрі. Вони працюють, не покладаючи рук. Мама прибирає квартиру, готує різні страви, виконує дуже багато іншої роботи. Недарма кажуть: "Жіноча робота ніколи не скінчиться". Це, звісно, правильна думка. Тато — головний у нашій сім'ї — забезпечує нас усім: купує одяг, продукти, постійно працює на різних роботах, аби нам нічого не бракувало.

Я вважаю, шо кожна дитина повинна допомагати своїм батькам тому, що батьки не встигають зробити все, що потрібно. Я допомагаю своїм батькам прати, прибирати в квартирі, поливати квіти, ходити до магазину
4,8(14 оценок)
Ответ:
ЛеКи
ЛеКи
01.02.2021
Уявити Новий рік та Різдво без ялинки неможливо. Прикрашати це дерево стало гарною традицією. Та чи знаєш Ти, звідки вона виникла? Хто повісив першу іграшку і запалив святкові вогні?Ця історія досить давня. І бере свій початок з 1605 року з Франції. Згодом німецька протестантська община запозичила цей звичай і собі. А звідти традиція прикрашати ялинку розійшлася по всьому світу. Та вважалося, що таке право мають лише дворяни і купці. Розповсюдився цей звичай на загал лише у другій половині ХІХ століття і залишився дотепер. Як і колись, сьогодні ялинка — це символ перемоги над смертю, символ, що захищає сімейне вогнище від злих духів і людей, від поганих думок і настрою.
4,8(37 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ