ответ: Уночі(прислівник, обставина), коли(займенник, обставина) з(прийменник) глибин(іменник, обставина) космосу(іменник, означення) проступають(дієслово, присудок) зорі(іменник, підмет), пробиваються(дієслово, присудок) скупим(прикметник, означення) світлом(іменник, обставина) до(прийменник) нас(займенник, додаток), ми(займенник, підмет) відчуваємо(дієслово, присудок), що(займенник, додаток) йдемо(дієслово, присудок) не(частка) просто (частка) по(прийменник) землі(іменник, додаток)—йдемо(дієслово, присудок) по(прийменник) планеті(іменник, додаток)(Речення розповідне, неокличне, складне, складається з трьох нерівноправних частин, поєднаних сполучниками підрядності):
1. Просте, залежне, двоскладне, поширене, повне, ускладнене однорідними присудками;
2. Просте, головне, двоскладне, поширене, повне, неускладнене;
3.Просте, залежне, двоскладне, поширене, повне, неускладнене).
Объяснение: там де в дужках підкреслила обставина(штрих-пунктир), означення (хвиляста), додаток(пунктир), підмет(риска), присудок(дві риски) і речення пронумеруй
Нам у наших затишних багатоповерхових домівках бракує первозданності. Здається, що найстрашніший звір, котрого бачив останнім часом – автівка, під колеса котрої ледь не потрапив на переході. Ми живемо у бетонних нетрях із яких потрібно час від часу вибиратися у світ, який здатен дивувати – Карпати. Світ Карпатських гір вражає, серед його мешканців панують свої закони. Здається, що тут сонце світить по-іншому…
Отже, у Карпатах можна зустріти близько 435 представників фауни. Сприяє цій різноманітності багатство хвойних лісів. Серед представників тваринного світу: благородний олень, косуля, болотна черепаха, європейський вугор. Цікаво, що Карпатські гори – домівка для тварин, котрі родом із Середземноморського краю. Представники: плямиста саламандра, зелена жаба. Також тут можна зустріти тварин, батьківщиною для котрих є сибірська тайга. Це глухар та тетерук.
Він надутий такий, б'ють його рукою, ногою.
Він від цього не плаче, тільки стрибає і скаче
Объяснение: