М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
XiaomiK
XiaomiK
16.09.2020 16:10 •  Українська мова

Установіть відповідність між реченням та відокремленим членом, яким воно ускладнене; 1 відокремлене непоширене означення
2 уточнююча обставина місця
3 відокремлена прикладка
4 відокремлене поширене означення

А Там, у полі, синіють васильки і червоніють маки.
Б Море, тихе, сонне, розніжене, ліниво похлюпує об камінь хвилями.
В Та невже ж та Україна – сей квітучий рай веселий, се важке, криваве пекло – ще для мене не чуже?
Г Море – частина океану, відділена від нього островами і півостровами

👇
Открыть все ответы
Ответ:
vika200458
vika200458
16.09.2020
Наприклад: 1. Подніпров'я мені колискою було. (Ле): іменною частиною складеного присудка виступає іменник колискою, а зв'язкою — дієслово було. 2. І ти осталася одна на березі. (Шевч.): іменною частиною є числівник одна, зв'язкою — дієсло­во осталася. 3. Чорні жилаві руки були наче з заліза. (Коцюб.): іменна частина — наче з заліза, зв'язка — були. Роль зв'язки найчастіше виконує дієслово бути, рідше в значенні зв'язки вживаються дієслова стати, становити, вважатися, зда­ватися, називатися, лишатися, являти, видаватися та ін. Зв'язка бути (також являти собою і становити) вказує лише на б і час, тоді як всі інші зв'язки, крім цього, вносять у присудок ще й певні смислові відтінки. Порівняймо: Обличчя героїв спо­кійні були. (Сос.) і Обличчя героїв спокійними стали. В другому реченні показано змінюваність предмета — обличчя.
4,7(66 оценок)
Ответ:
tadzhigul
tadzhigul
16.09.2020
Кожна людина коли - небуть стикалася з брехнею.І правда це неприємно, коли людина , бреше  навіть без будь-якого угризіння совісті . Ми рідко коли задумуємося над цим словом , частіше ми його відчуваємо ,тому що відчуваємо за собою провину. Це цілком природньо відчувати , оскільки людина -це не бездушевна  істота , а наділена певними відчуттями і емоціями.Але є такі люди , яких совість абсолютно не торкається . Таких людей ми можемо назвати штучними , яких не цікавить почуття іншої людини.Жити потрібно чесно , і ставитися до інших людей потрібно теж чесно , інакше настане той момент ,коли від цієї людини будуть відвертатися інші.Недарма кажуть :" Роби іншим людям так, як хочеш щоб тобі робили інші" 
4,4(17 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ