М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Написати твір-роздум на тему "Комп'ютер-необхідна річ сьогодення"​

👇
Ответ:
dvoeshnik101
dvoeshnik101
31.07.2020

Объяснение:

Кожна тимчасова епоха існування людства ставить перед усіма нами нові завдання. Колись простий документообіг займав безліч часу, чи не найбільше робочого часу витрачалося на нього. Але сьогодні ефективність праці людини істотно зростає за рахунок використання найсучасніших технічних засобів.

Одним з таких засобів є комп’ютер. Комп’ютер увійшов у життя людини досить просто у першу чергу тому, що він є універсальним засобом, який придатне для виконання цілого ряду найрізноманітніших завдань.

Як мною вже зазначалося, комп’ютер

може використовуватися для роботи. Як правило, сам по собі комп’ютер марний, корисні спеціальні програми, які допомагають виконувати ті чи інші завдання. Наприклад, текстові редактори дозволяють швидко набрати текст, допустити в ньому мінімум помилок і відформатувати його як можна краще для правильного розуміння читачем. При цьому далеко не обов’язково друкувати цей текст, його можна передати засобами зв’язку Інтернет, після чого він буде прочитаний одержувачем. І таких комп’ютерних програм існує безліч – для різних видів професійної діяльності і занять.

Практично кожна установа використовує

спеціальні комп’ютерні програми, що робить роботу такої установи набагато більш простою і продуктивною.

Втім, комп’ютер не був би настільки популярним і використовуваним, якщо б користь від нього полягала виключно в тому, що він використовується для роботи. Комп’ютер дуже часто використовується для розваг. Універсальність комп’ютера дозволяє запускати на ньому засоби мультимедіа, такі як музику, відео та багато іншого. Якщо підключити комп’ютер до мережі Інтернет, можна поспілкуватися з вже існуючими друзями або навіть знайти нових. Інтернет створений для людей, обслуговує їх інтереси, а тому є надзвичайно зручним для багатьох цілей.

Завдяки цьому використання комп’ютера стало відмінним для того, щоб розважитися, весело провести свій час.

Комп’ютери та нерозривно пов’язані з ними інформаційні технології постійно розвиваються. Думається, що вже через кілька років світ зміниться кардинально саме завдяки цій сфері технічного прогресу. Варто зауважити, що сьогодні комп’ютер використовується для роботи, розваги, він дозволяє реалізувати безліч природних потреб людини. Звичайно, було б брехливо стверджувати, що без комп’ютера можна обійтися. Ні, без нього неможливо обійтися.

Комп’ютер став для людини засобом першої необхідності, він використовується нами повсюдно. Неможливо відмовитися від використання комп’ютерів. Позбавляючи себе такої можливості, людина позбавляє себе безлічі переваг у житті.

4,6(18 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Xafe456
Xafe456
31.07.2020

Легенький вітерець колише по той бік річки нескошені трави. 

За метою висловлювання - розповідне; неокличне, граматична основа: підмет - вітерець, виражено іменником,(що робить) колише(присудок, виражений дієсловом(якщо детальніше, дієсловом теперешнього часу, але, думаю, це не обов'язково указувати); двоскладне(має і підм і присудок), поширене(має другорядні члени, наприклад: вітерець (який?) легенький(означення)) 

Якщо визначати усі члени речення, то: що? вітерець(підм) що робить? колише (присудок колише) що? (або можна запитати, кого? що? оскільки це питання, Знахідного відмінку, то - нескошені трави в нас додаток) де він їх колише? по той бік річки - обставина(якщо більш детально - обставина місця) і нарешті, вітерець який? легенький(означення) тобто, як бачимо, в цьому реченні є усі види другорядних членів речення, а також головних. Якщо записувати коротко, це буде так:

 Легенький вітерець колише по той бік річки нескошені трави. (Розповідне, неокличне, поширене, двоскладне(граматична основа підмет вираж. ім. Називного відмінку і підмет виражений дієсловом теперешнього часу), повне) 

Морфологічний розбір слова нескошені:

 Нескошені - дієприкметник(як зроблені?), множина, пасивний дієприкм. минулого часу

Час - минулий

 Вид - трави нескошені(як Зроблені?) доконаний

Число - множина 

Відмінок -(є) хто? що? нескошені трави, Називний відмінок 

Ось тримай, сподіваюся, що це тобі до

4,6(29 оценок)
Ответ:
Zlyka11
Zlyka11
31.07.2020

Про те, що б я зробила, якби була президентом України - це мої власні думки, тому мені легше писати від жіночого лиця, тому будь уважним, й виправляй, якщо потрвбно.

Я давно думала про це, так ось якби я була президентом України, то, перш за все яб би переглянула нашу Конституцію і викреслила б усі закони, що заперечують самі собі. або створювалися лише задля захиста майна певної особи чи цієї самої особи, бо Конституція - це держ документ. а не особистий!

По-друге , я б заставила на усі мітінги, держ. свята усіх одягати вишиванки. Бо це наш символ. Сама б теж носила одяг з елементами укр вишивки, особливо під час візиту до ін країн. 

Далі, ПОСТУПОВО, обов'язкового поступово, бо одразу це нереально, я би збільшувала пенсії(але не так. як їх зараз збільшують моїй бабусі, на 3. 48, якщо не помиляюся одного року і на гривню з копійками ще й на другий рік, це ж, вибачте, сміх крізь сльози)

Далі я би провела медичну реформу, купила б "швидкі жо віділяла б багато коштів на медецину, бо здоров'я - то є основа життя й заборонила б закривати лікарні у маленьких містах, за погане відношення керівництва до підлеглих - обов'язкова кримінальна відповідальність.  

Щодо освіти, закупила б у школи комп'ютери, сучасні дошки, бо в нас ще й досі вісять дошки з часів СССР. Те ж саме щодо парт і стільців. Зробити в школах ремонт. в селах, де є хочаб 10 дітей - дозволити відкрити дев'ятикласні школи.

Якщо казати про вищу освіту, я б зробила її безкоштовною, але для дуже обдарованих дітей(які складають ЗНО щонайменше на 170- ів з кожного предмету окремо) , а приватні вузи й платну освіту, як на мене, треба ліквідувати взагалі. 

Що стосується дитячіх садків, то зараз з цим проблема, особливо у великих містах, тому що садки переповнені, дітей дівати нікуди, а за чинним Законом не можна віддавати дитину в школу, якщо до цього вона хоча б останній рік не відвідувала дитячий саок. Тому, я б побудувала дитячі садки, а територію вже існуючих - збільшила. Закупила б іграшки й необхідне обладнання.

 Щодо шкіл-інтернатів, будинків малютки й ін. подібних закладів - я б приділила їм достатньо уваги. Діти, що не мають батьківської підтримки, як на мене, повинні отримати принайні якусь її частку від держави. Я б закупила обладнання, іграшки, влаштовувалися би для таких дітей спеціальні заходи, відпосинки у спеціальних літніх таборах і т.д. 

Знову почали б працювати заводи, засіюватись поля - в молоді було б бажання жити в селах, в великих селах як я вже казала, були б школи а також бібіліотеки та сільські клуби.

Я б заставила УСІХ ДІЄЗДАТНИХ Й ЗДОРОВИХ чоловіків 18-25 років служити в арміі 2-3 роки. Тому що мене просто вбиває коли хлопець намагається відкосити від армїї, я дівчина, але я хочу служити в армії, якщо хлопець намагається відкосити - кримінальна відповідальністью 

Також. я б зібрала вчених, і розробили б спеціальну програму щоб створювати передові технології, бо, як то кажуть, хто володіє інформацією - той володіє світом.

Ще, за зраду Україні й її народові( шпіонаж, праця на користь ін держави й т.д.) , а такоє інші тяжкі злочини - серійні вбиства, педофілію - я б ввела смертну кару.  За недотримання Конституції, розкрадання державного майна, приватизацію держ земель, привищення службових вповноважень, якщо галузь, наприклад харчування, то за недотримання санітарних норм(до речі, були б введені спеціальні санітарні норми, і всякі ГМО - були б їх прямими порушеннями) - тюремне ув'язнення щонайменше на 5 років з звільненням з посади та конфіскацією на користь державі(це, в основному за розкрадання та приватизацію держ майна, але можливі й ін варіанти).

І, мабіть найболючіше для мене питання - питання укр мови. Так вже сталося, що я живу в російськомовному середовищі, тому, що, як то кажуть, гріха таїти - розмовляю суржиком. Але, мені б не хотілося, щоб мої діти так розмовляли, тому. Обов'язкове навчання в ВУЗах і школах укр мовою. Але, якщо регіон російськомовний то можна дозволити рос мову навчання, але при цьому в тиждень в кожному класі  має бути не менше 6 уроків укр мови і не менше 4х уроків Укр літератури. Також, я проти надання російській мові статусу державної, спілкуватися російською - не забороняти, але ми - Україна, тому й мова повинна бути українською. 

Щодо різних конкурсів, наприклад, Євробачення представник від України обов'язково має бути українцем за національністю, й виконувати пісню ТІЛЬКИ укр мовою, бо ми вважаємося найспівочішою нацією.  

Це мої думки, багатьом не подобаються, але я вважаю так.  

4,5(35 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ