М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Надо провидминювати соловьиная роща и мятний чай на украинском

👇
Ответ:
arinociIfca32
arinociIfca32
01.07.2020
Називний: солов"йиний гай, м"ятний чай;
родовий: солов"йиного гаю, м"ятного чаю;
давальний: солов"йиному гаю, м"ятному чаю;
знахидний: солов"йиний гай, м"ятний чай;
орудний: солов"йиним гаэм, м"ятним чаэм;
мисцевий: солов"йиному гаю, м"ятним чаю;
клична форма: солов"йиний гаю, м"ятний чаю.
4,8(34 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
оля1890
оля1890
01.07.2020
Мета: з’ясувати рівень оволодіння учнями таким видом мовленнєвої діяльності, як говоріння, рівень сформованості вміння складати, розігрувати діалог відповідно до мовленнєвої ситуації й мети спілкування, сформованості вміння додержувати правил спілкування, доречно вживати у репліках діалогу звертання та вставні слова; формувати вміння застосовувати здобуті теоретичні знання у мовленнєвій практиці; уточнювати й збагачувати словниковий запас учнів, удосконалювати навички правильного інтонування реплік, розвивати культуру усного мовлення, увагу, прищеплювати поважливе ставлення до таких рис, як чемність і толерантість.
4,7(98 оценок)
Ответ:
roman286
roman286
01.07.2020

Відповідь:

Тургенєвський герой, навпаки, зупиняється перед ним. Але, виявивши, що подати жебракові нічого, так як кишені його, як на зло, виявляються порожніми, він подає жебракові руку. Цей його жест показує рівність людей, незважаючи на їх стан і положення в суспільстві.

Це і є головною ідеєю вірша. Рівність підкреслює автор і жестом рукостискання між ним і старим і тим, що у обох з них в цей момент було порожньо в кишенях. Ця, здавалося б випадковість, має у творі певний сенс. Саме на цей момент обидва чоловіки були рівні.

Сам герой збентежений тим, що він не може надати ніякої до стояв перед ним старому. Він називає жебрака братом. Той відповідає йому тим же, називаючи це теж милостинею. Він сприймає ситуацію як належне. В його словах не таїться прихованого розчарування. І не дивно. Адже, напевно, нерідко доводилося чути відмови йому у до Але і жесту героя він також не здивований.

Це говорить про те, що старий хоч і бідний, і обділений, але він людина. Людина така ж, як і всі, зі своїми почуттями, думками та зі своїм життям. Це ще раз підкреслює рівність між людьми на духовному рівні, без урахування умов того, як вони живуть: в багатстві, чи в бідності. І, на місці цього жебрака може виявитися практично кожен.

Пояснення:

Вибач, якщо багато  

4,5(23 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ