М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Caxapok24
Caxapok24
03.11.2022 02:24 •  Українська мова

Не знати нікого, допомагати усім, мірятись зі мною, підійти до кожного, обманути їх, викреслити його, обмовити когось, чарувати її, записати будь-кого, анонімка від неї, їхня хата, такий незнайомий, навчились від нього, деякі зауваження, назвали тебе, явитися вам, молоти казна-що. У першому слові виписаних словосполучень підкресліть першу від початку букву і прочитаєте початок вислову німецького письменника Г.Бебеля:
 « - це аргумент,
заперечити який майже неможливо».

👇
Открыть все ответы
Ответ:
раопп
раопп
03.11.2022

1.Б

2.Б

3.А

4.1.Моя сукня- бордовіша за твою.2.Вітчим став для неї,самою близькою людиною. 5.Жінка чекала, більш конкретнішої відповіді на своє питання. 4.Золотіших рук, як у тебе немає ні в кого.

6.1.17 травня 1990 року мною в Перемислянську райзаготконтору здана шипшина в кількості 28 кілограмів.2.Я, особисто, за 10 місяців на очищенні каналів перемістив понад 60 тисяч кубометрів грунту.3.Молодим тваринникам у роботі, допомагали дружба і завзяття.І вони успішно впоралися із завданням.4.На ескаваторі працює Іван з Максимом,вони нещодавно повернулися з лав армії.

7.Чотири дівчини,три міністри,шість слів,сім кореспондентів.

8.

4,4(90 оценок)
Ответ:
Пряма і непряма мова. 
Перетворення прямої мови в непряму.

Пряму мову можна перетворити в непряму. Тоді вона набуває форми підрядного речення додаткового зі сполучниками що, щоб. При перетворенні прямої мови в непряму можливі такі розряди:

Якщо пряма мова має розповідне значення, то в непрямій мові буде підрядне додаткове речення зі сполучником що.
Наприклад: Каже син до батька: "Я поїду до великого міста на заробітки". – Каже син до батька, що він поїде до великого міста на заробітки.Якщо пряма мова має наказове значення, то в непрямій мові буде підрядне речення додаткове зі сполучником щоб.
Наприклад: Сусід до себе кликав кума: "Приходь лиш, брате, на часок". – Сусід до себе кликав кума, щоб він прийшов на часок.Якщо пряма мова має питальне значення, то в непрямій мові буде непряме питання. 
Наприклад: "Почали возить сіно?" - зацікавивсь Аркадій Петрович. – Аркадій Петрович зацікавивсь, чи почали возити сіно.Якщо в прямій мові є особовий займенник, то в непрямій мові він міняється в особі.
Наприклад: "До вас гості їдуть", - повідомила служниця. – Служниця повідомила, що до нас гості їдуть.
4,8(39 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ