У житті кожної людини є місце мрії. Мрія – це така річ, яка змушує людину рухатися вперед, працювати над собою, ставати краще, робити звершення. І все це лише для того, щоб у кінцевому підсумку досягти своєї мрії. Чоловік, який має мрію, насправді виглядає навіть краще, ніж той, хто її не має. У людини, яка має мрію, горять очі, вона виглядає живою і активною. При погляді на неї стає чітко зрозуміло, що ця людина дійсно знає, навіщо живе, і яке у неї призначення на цій Землі. Іноді це дуже важливо.
Я не є винятком з цього правила, і я теж мрію. Іноді буває так, що я починаю замислюватися про свої мрії, малювати картини власного успіху в своєму розумі. Деколи трапляється так, що це займає надто багато часу, тому що я вже відчуваю, що замріявся і що пора нарешті займатися більш важливими справами на шляху досягнення та реалізації мрії. Варто відзначити, що нічого поганого в тому, що я мрію, насправді немає. Я переконаний, що коли людина мріє, уявляє собі образи свого майбутнього успіху, вона насправді наближає цей успіх до себе, робить його більш вірогідним і досяжним. Саме з цієї причини я настільки активно мрію.
Звичайно, я чудово розумію, що мрії не збудуться самі по собі, необхідно робити щось на шляху до того, щоб вони збулися. Але я знаю, що потрібно для цього робити. Перш за все, треба не тільки мріяти, але і багато працювати. Праця – це основа людського життя, завдяки праці людина істотно відрізняється від тварин, інших істот і тому подібного. Саме праця прикрашає людину, а не сам факт мрії. Праця є прямим шляхом до того, щоб мрія збулася і стала реальністю, а тому, якщо ви мрієте і тільки, знайте, що без праці мріям вашим ніколи не реалізуватися.
Відповідь:
Лінгвістичне повідомлення - це не дуже довга, але докладна розповідь про якійсь аспект мови. Тобто, це відповідь на якуюсь тему, пов'язану з мовою. Наприклад, вчитель може дати завдання підготувати лінгвістичне повідомлення на тему "Дієслово", або "Словосполучення", "фразеологізми", тощо. Лінгвістичне повідомлення - це не дуже довга, але докладна розповідь про якійсь аспект мови. Тобто, це відповідь на якуюсь тему, пов'язану з мовою. Наприклад, вчитель може дати завдання підготувати лінгвістичне повідомлення на тему "Дієслово", або "Словосполучення", "фразеологізми", тощо. Лінгвістичне повідомлення - це не дуже довга, але докладна розповідь про якійсь аспект мови. Тобто, це відповідь на якуюсь тему, пов'язану з мовою. Наприклад, вчитель може дати завдання підготувати лінгвістичне повідомлення на тему "Дієслово", або "Словосполучення", "фразеологізми", тощо. Лінгвістичне повідомлення - це не дуже довга, але докладна розповідь про якійсь аспект мови. Тобто, це відповідь на якуюсь тему, пов'язану з мовою. Наприклад, вчитель може дати завдання підготувати лінгвістичне повідомлення на тему "Дієслово", або "Словосполучення", "фразеологізми", тощо. Лінгвістичне повідомлення - це не дуже довга, але докладна розповідь про якійсь аспект мови. Тобто, це відповідь на якуюсь тему, пов'язану з мовою. Наприклад, вчитель може дати завдання підготувати лінгвістичне повідомлення на тему "Дієслово", або "Словосполучення", "фразеологізми", тощо. Лінгвістичне повідомлення - це не дуже довга, але докладна розповідь про якійсь аспект мови. Тобто, це відповідь на якуюсь тему, пов'язану з мовою. Наприклад, вчитель може дати завдання підготувати лінгвістичне повідомлення на тему "Дієслово", або "Словосполучення", "фразеологізми", тощо. Лінгвістичне повідомлення - це не дуже довга, але докладна розповідь про якійсь аспект мови. Тобто, це відповідь на якуюсь тему, пов'язану з мовою. Наприклад, вчитель може дати завдання підготувати лінгвістичне повідомлення на тему "Дієслово", або "Словосполучення", "фразеологізми", тощо. Лінгвістичне повідомлення - це не дуже довга, але докладна розповідь про якійсь аспект мови. Тобто, це відповідь на якуюсь тему, пов'язану з мовою. Наприклад, вчитель може дати завдання підготувати лінгвістичне повідомлення на тему "Дієслово", або "Словосполучення", "фразеологізми", тощо. Лінгвістичне повідомлення - це не дуже довга, але докладна розповідь про якійсь аспект мови. Тобто, це відповідь на якуюсь тему, пов'язану з мовою. Наприклад, вчитель може дати завдання підготувати лінгвістичне повідомлення на тему "Дієслово", або "Словосполучення", "фразеологізми", тощо.
ответ:Часто під словом «краса» люди розуміють красу фізичну, навіть не задумуючись про існування іншої — духовної, що є значно важливішою, аніж нова красива сорочка та нафарбовані губи.
На жаль, сучасний світ акцентує свою увагу саме на зовнішній красі: на телебаченні ми бачимо красивих ведучих, що лагідним голосом щебечуть нам про новини в тій чи іншій галузі, насаджуючи нам штучні цінності й стандарти.
Тільки внутрішня краса є найякіснішою характеристикою справжньої особистості. Її ми здобуваємо, коли допомагаємо іншим: старшим чи молодшим, а, може, й одноліткам; коли погоджуємося дбайливо ставитися до навколишнього світу. Ми розкриваємо найпривабливіші свої риси саме тоді, коли готові визнавати свої помилки та самовдосконалюватися.
Я можу з упевненістю сказати, що кожна внутрішньо красива людина є привабливою й зовні, але не навпаки. Я можу пригадати не один випадок, коли на перший погляд людина здавалася мені доброю та щирою, а виявлялася черствою та порожньої зсередини. Тож потрібно спочатку звертати увагу, за великим рахунком, саме на внутрішні якості, шукаючи собі «по духу брата», а вже потім зважати на зовнішню красу цієї людини.
На жаль, у сучасному суспільстві дуже мало людей, що надають перевагу внутрішній красі. Вони вже давно забули про совість та чисті думки, честь та справедливість, про вміння відгукуватися на чужий біль та прохання про до .
Часом так сильно хочеться сховатися від реальності сучасного світу, щоб не бачити хуліганів, жебраків та лиходіїв, не чути лайки на вулицях, не стикатися з несправедливістю та хаосом, які панують нині в суспільстві.
Та кажуть, що для того, щоб змінити увесь світ, перш за все, потрібно розпочати з себе: бути щирим до людей та готовим допомагати іншим. Саме так ми зможемо стати красивими не лише зовні, а й всередині.
Объяснение:
а цель какая?
Объяснение:
Ну вот: Щоб досягти своєї ціли треба, по-перши хотіти виконати, досягти її, бо безбажання ничого не вийде. А вже потім досягати її. А по-друге не треба поспішати, тому що є навіть прислів'я: Поспішиш і людей насмішиш, краще повільно, але правильно її досягати.
Дякую за увагу!