М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
LB1621
LB1621
25.05.2020 18:45 •  Українська мова

Твір на тему " моя перша вчителька "

👇
Ответ:
Xrayl
Xrayl
25.05.2020
Моя перша вчителька — ( например,Тетяна Вікторівна). Вона була й залишається для мене якоюсь незвичайною людиною. Мені хотілося щоранку швидше потрапити до школи, бо вчителька буде знову розповідати щось цікаве й захоплююче. Вона була і вимогливою, і люблячою водночас. Пам'ятаю, як вона могла насварити: «Володю, ти ж такий розумний і як же це ти зміг виконати так брудно завдання?» Ми всі для неї були і найкращими, і найрозумнішими, вона кожного з нас любила й любить зокрема, а не всіх загалом. 

Я навчаюся в (например,п'ятому класі) в «дорослій» школі. Тут усе по-іншому, але я продовжую приходити після уроків до Тетяни Вікторівни й розповідати про свої успіхи. І скільки б років не минуло, я пам'ятатиму її уроки добра й щирості, сподіваюся, що виправдаю її віру в мене, у мої здібності. 
4,4(90 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
nnursejt
nnursejt
25.05.2020

Усі прислівники, крім більше, утворені суфіксальним , більше - суплетивним.

Голосно - голосніше, більш/менш голосно, найголосніше, якнайголосніше, щонайголосніше, найбільш/найменш голосно, голосніше за все, голосніше над усе.

Швидко - швидше, більш/менш швидко, найшвидше, якнайшвидше, щонайшвидше, найбільш/найменш швидко, швидше за все, швидше над усе.

Більше - найбільше, якнайбільше, щонайбільше, більше за все, більше над усе.

Легко - легше, більш/менш легко, найлегше, якнайлегше, щонайлегше, найбільш/найменш легко, легше за все, легше над усе.

Объяснение:

4,5(58 оценок)
Ответ:
milisochka1
milisochka1
25.05.2020

Щоб покращити пам'ять, поповнити словниковий запас  і розширити світогляд, потрібно читати багато книг, неважливо - електронних чи друкованих. У цих варіантів є свої плюси і мінуси, але все ж таки що краще?

Загалом, електронна книга передбачає більше можливостей для взаємодії з текстом, за яких вона не буде зіпсована, на відміну від паперової. Електронні продукти дешевші й займають мало місця в сумці. Для їх отримання не потрібно йти в книгарню чи на  Нову Пошту.  В електронному варіанті зручно знаходити потрібну інформацію й робити нотатки.

До мінусів відноситься невеликий формат і потреба в підзарядці.

Друковані ж книги не такі зручні, функціональні й практичні. Їх неможливо читати без світла. Потрібно багато місця для зберігання. Важливо також те, що паперові книги не екологічні, адже для виробництва однієї  потрібно близько 5 кілограмів сировини, яка виготовляється з деревини.

Електронні книги мають низку істотних переваг перед своїми друкованими побратимами, але не думаю, що колись люди повністю перейдуть на електронний варіант.

А от що краще – це справа особистих уподобань.

Объяснение:

4,5(80 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ